Xiaomi amazfit verge lite

Bu konuyu okuyanlar

Avogadro35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar bu akıllı saati gözüme kestirdim kullanan fikrini söyleyebilir mi ya da daha iyi akıllı saat önerebilecekleri konuya bekliyorum bütçen verge lite fiyatı civarlarıdır

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Fiyatına göre fena değil, ancak @Isaac42 bizzat kullanıcısıdır. O daha detaylı bilgi verebilir.

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Ben estetik ve fonksiyonel açıdan yetersiz buldum. Şu sıralar gözüme Huawei Gt 2e yi kestirdim ama o da çok pahalı. Bakalım yeni modeller çıkar fiyat düşerse akıllı saat konusunda favori markam Huawei

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Kendisine yarı akıllı saat diyebiliriz. Onun bir üst modeli olan düz verge modeli ise tam akıllı saat ve fiyatı 700 TL civarlarında. Ben mi band 4 ü küçük bulduğum için bu saate geçiş yaptım.

Mi band 4 e göre artıları :

Ekran çözünürlüğü
Ekran boyutu
Arayüz
Daha detaylı spor, nabız, durum vs.
Yuvarlak olması sayesinde birçok saat arayüzü uygun.
Akıcı kaygan arayüz.
GPS (mesela geçen akşam yürüyüş yaptığımda yürüyüş modunu açtım ve yürüyüş sonunda bana saat gezdiğim yerlerin ufak haritasını gösterdi daha detaylı olarak ta telefonda amazfit uygulamasında görebiliyorum.

Yani 400 500 TL arası olarak uygun bir cihaz.

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Kişiden kişiye değişir mi band 5 in verge liteye göre donanımsal olarak artısı yok ancak renk ve boyut açısından başkaları için bir tercih olabilir. Benim tercihim verge lite oldu.
Ben ikide bir karar değiştiriyorum Mi Band 4 mü alayım Mi Band 5 mi alayım diye ? Dün kafayı yiyecektim. Ama sonunda Mi Band 5 almaya karar verdim. Verge Lite'da kötü cihaz deği. Dediğiniz gibi kişiden kişiye değişir.Ben saat sevmediğim için akıllı bileklik tercih ediyorum.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Ben ikide bir karar değiştiriyorum Mi Band 4 mü alayım Mi Band 5 mi alayım diye ? Dün kafayı yiyecektim. Ama sonunda Mi Band 5 almaya karar verdim. Verge Lite'da kötü cihaz deği. Dediğiniz gibi kişiden kişiye değişir.Ben saat sevmediğim için akıllı bileklik tercih ediyorum.
E hayırlı olsun o zaman :)

Avogadro35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Verge lite kullanan arkadaşım whatsapptan gelen uzun bir mesajın hepsi görünüyor mu yoksa küçük bir kısmi mi görünüyor?

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Verge lite kullanan arkadaşım whatsapptan gelen uzun bir mesajın hepsi görünüyor mu yoksa küçük bir kısmi mi görünüyor?
Mesela diyelim ki 2 mesaj geldi biri ahmetten biri Mehmetten. Bildirimler menüsünde Ahmet ve mehmetin mesajı birlikte görünür sonra da kimin mesajını tamamen görmek istersen onun mesajına tıklarsın ve tamamen tüm mesajı okursun.

Avogadro35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çünkü mi band 5 de vesaire sanırım sınırlı gösterdiği için metni önemliydi benim için teşekkürler cevabın için

Son düzenleme:

Avogadro35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullanıyorsun sanirim aktif bir sekilde eksik gordugun birsey var mi saatte