Xiaomi almaya değer mi

Bu konuyu okuyanlar

Goko7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar yaklaşık 2 haftadır Xiaomi mi note 10 lite kullanıyorum.5 sene İphone 6s Plus kullandıktan sonra geçiş yaptım.Gerçekten cihaz cok premium.Herşeyi ile beni mest etti.Ben 128 gb olan versiyonunu aldım.Kamera o fiyat bandında en iyisi bence.Real me ve p40 lite da cok güzeller;fakat bu bir tık önde bence.Batarya... böyle bişey olamaz 11 saat ekran süresi alıyorum ve o kadar oyun,youtube,netflix gibi gibi şeylere rağmen 24-30 saat arası gidiyor.Ekran kavisli edge ekran amoled ile mükemmel aşık ediyor.Bu arada evet telefon ile konuşurken başlarda ekran ışığı açılıyordu;fakat güncelleme geldi bu hafta ve şu an sorun kalktı.Telefon da daha hiç donma kasma da yaşamadım.3600 TL bandında mükemmel bir cihaz.Net bir şekilde öneririm.Telefon sorunsuz aklınız kalmasın.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Merhabalar yaklaşık 2 haftadır Xiaomi mi note 10 lite kullanıyorum.5 sene İphone 6s Plus kullandıktan sonra geçiş yaptım.Gerçekten cihaz cok premium.Herşeyi ile beni mest etti.Ben 128 gb olan versiyonunu aldım.Kamera o fiyat bandında en iyisi bence.Real me ve p40 lite da cok güzeller;fakat bu bir tık önde bence.Batarya... böyle bişey olamaz 11 saat ekran süresi alıyorum ve o kadar oyun,youtube,netflix gibi gibi şeylere rağmen 24-30 saat arası gidiyor.Ekran kavisli edge ekran amoled ile mükemmel aşık ediyor.Bu arada evet telefon ile konuşurken başlarda ekran ışığı açılıyordu;fakat güncelleme geldi bu hafta ve şu an sorun kalktı.Telefon da daha hiç donma kasma da yaşamadım.3600 TL bandında mükemmel bir cihaz.Net bir şekilde öneririm.Telefon sorunsuz aklınız kalmasın.
MIUI olmasa efsane olucak. Arayüzü kötü sadece diğer özellikleri iyi.

Goko7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
MIUI olmasa efsane olucak. Arayüzü kötü sadece diğer özellikleri iyi.
Ben İOS sisteminden geçtim MIUI ile ilgili hiçbir problem yaşamadım aksine beğendim fazlasıyla.Tabi tercih meselesi.Kişiden kişiye değişir.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Başkalarının kullanmayı beceremeyip yazdıkları yorumlara aldanmayın.
4 sene Samsung Galaxy S6 kullandım ve üstünde tek çizik olmadan bir yakınıma verdim. O telefon bile şu an bir çok telefondan iyiydi. Yorumları okurdum yok amoled ekran yanarmış yok samsunglar şişermiş, 4 sene boyunca yemin ediyorum bir kere sorun yaşamadım. Sonra Mi Note 8 pro aldım telefon gerçekten iyi tam bir f/p ürünü. İnsanlar dünya kadar para verdikleri cihazları saçma sapan kullanıyorlar 50 kere düşürüyorlar sonra bu telefonun kamerası açılmıyor bu telefon kitleniyor demeye başlıyorlar özetle gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Konu sahibinin bütçesi 3000 TL biz de bu bütçede samsung alınmaz diyoruz sen amiral gemisi kullanmışsın kendi kullanımından yola çıkarak orta segment samsung bir telefonun alınabileceğini söylüyorsun

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Konu sahibinin bütçesi 3000 TL biz de bu bütçede samsung alınmaz diyoruz sen amiral gemisi kullanmışsın kendi kullanımından yola çıkarak orta segment samsung bir telefonun alınabileceğini söylüyorsun
Knk fanboylara laf anlatamazsın boşuna kendini yıpratma değmez la cidden bak

Ufuukkbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Xiaomi redmi note 9 pro almayı düşünüyorum. Normalde Huawei kullanan bir kişiyim ama xiaominde iyi oluğunu duydum ve Araştırma yaptım evet bir çok konuda üstün bir telefon fakat kafama takılan bir konu var yardımcı olursanız çok sevinirim. Xiaomi de yazılımsal bir sorun var galiba hep şikayet var. Şikayetlerde genellikle ya Wifi den kopma yada kameraya bağlanmama. Güncelleme İle geçiceğini tahmin ediyorlar ama güncelleme geldi mi sorun kalktım ortadan bilmiyorum. Sürekli aynı yorumlar aynı şikayetler. Göz göre görede sorunlu bir telefon almak istemiyorum. Ne yapmam lazım acil yardım
Xiaominin Huawei den daha iyi olma ihtimali bence yok özellikle şuanki piyasada şu fiyatlarla. Önceden fiyat performans olarak 1-2 modeli mevcuttu ama oda son zamlarla uçtu gitti. Servis ağı ve yazılım olarak süreklilik halinde sıkıntı cıkarıyor Huawei ise her fiyat aralığında en iyi cihazları sunuyor bence. Servis ağı olarak zaten daha geniş. Şuan P40 lite fiyatına göre çok iyi donanıma sahip kullanıcısı olarak tavsiye ederim

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Reaksiyon puanı
6,381
Xiaomi gün geçtikçe F/P özelliğini kaybediyor? Mi note 10 ilte, redmi note 9 pro, redmi note 8 pro gibi cihazlar güncel ve piyasada ki en F/P cihazlar. Mi 10 F/P değil diye Xiaomi F/P özelliğini kaybediyor denilemez.

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Xiaomi gün geçtikçe F/P özelliğini kaybediyor? Mi note 10 ilte, redmi note 9 pro, redmi note 8 pro gibi cihazlar güncel ve piyasada ki en F/P cihazlar. Mi 10 F/P değil diye Xiaomi F/P özelliğini kaybediyor denilemez.
Fiyatları iyi fakat şuanki durumda güncellemeler ile kötüye gidiyor. Mi 9t de ghost touch ghost screen ve güncellemr sonrası sıkıntı yaşayanı çok gördüm. Tamam her telefonda yok ama sıkıntı çıkarma ihtimali neredeyse yüzde 50.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaominin Huawei den daha iyi olma ihtimali bence yok özellikle şuanki piyasada şu fiyatlarla. Önceden fiyat performans olarak 1-2 modeli mevcuttu ama oda son zamlarla uçtu gitti. Servis ağı ve yazılım olarak süreklilik halinde sıkıntı cıkarıyor Huawei ise her fiyat aralığında en iyi cihazları sunuyor bence. Servis ağı olarak zaten daha geniş. Şuan P40 lite fiyatına göre çok iyi donanıma sahip kullanıcısı olarak tavsiye ederim
Bence her fiyat aralığında iyi cihazlar sunmuyor. Bence adam akıllı ilk orta segment telefonu p40 lite ve ben kullanıyorum sizin gibi memnunum. Giriş segmentinde, p40 lite dışında orta segmentte alınmaz bence p40 p40 pro felan da tartışmaya açık

ugrygl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hayır öyle demedim tamamen yanlış anlamışsın. Samsung orta segment alınabilir dediğim kısım nerese arkadaşım alıntılayabilir misin? Yazının sonunda f/p ürünü olarak bilenen mi note 8 pro tavsiye ettim alttaki arkadaş beni samsung sever ilan etmiş o yüzden xioami kullanıyorum. Bence millet olarak az okuyoruz gibi geldi bana.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Hayır öyle demedim tamamen yanlış anlamışsın. Samsung orta segment alınabilir dediğim kısım nerese arkadaşım alıntılayabilir misin? Yazının sonunda f/p ürünü olarak bilenen mi note 8 pro tavsiye ettim alttaki arkadaş beni samsung sever ilan etmiş o yüzden xioami kullanıyorum. Bence millet olarak az okuyoruz gibi geldi bana.
Kusura bakmayın yanlış anlamışım ?