Soru Xiaomi 13 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Aklımı çok kurcalayan bir telefon oldu...
Arkadaşlar 28 bine değer mi ?

paroxismus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
Ben bir iPhone kullanıcısıyım. 20-30 bin tl arası için android çerçevesinde mi 13 ve s23 var. Bir de huawei var ama Amerika ona ciddi yaptırımlar uyguluyor, başına ne geleceği belli olmaz, bu sebeple tavsiye etmezdim. Mi 13 işe s23 çok benzer, s23 daha ucuz android alacak olsam onu alırdım, çünkü mi ile bir şey fark etmeyecek.

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Ben bir iPhone kullanıcısıyım. 20-30 bin tl arası için android çerçevesinde mi 13 ve s23 var. Bir de huawei var ama Amerika ona ciddi yaptırımlar uyguluyor, başına ne geleceği belli olmaz, bu sebeple tavsiye etmezdim. Mi 13 işe s23 çok benzer, s23 daha ucuz android alacak olsam onu alırdım, çünkü mi ile bir şey fark etmeyecek.
Çok şey farkedecek çünkü benim S22 im bozuldu sebebi eşimin benim şarj aletini kullanıp benim telefonumun soketini zorlamasından ötürü telefonumun ekran kartının arızalanması ve vtr olması sebebiyle teknik servisin bu telefon başka arıza da verir randıman vermez yeni bir cihaz al demesi sebebiyle şarj girişi aynı olmayan iphone hariç farklı bir cihaz almak istemem

paroxismus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
Çok şey farkedecek çünkü benim S22 im bozuldu sebebi eşimin benim şarj aletini kullanıp benim telefonumun soketini zorlamasından ötürü telefonumun ekran kartının arızalanması ve vtr olması sebebiyle teknik servisin bu telefon başka arıza da verir randıman vermez yeni bir cihaz al demesi sebebiyle şarj girişi aynı olmayan iphone hariç farklı bir cihaz almak istemem
Kendiniz ifade ettiğiniz üzere şarj girişi zorlanmasından dolayı ekran kartı arızalanmış. Bunu iPhone'da da yaşayabilirsiniz. En iyisi özenli ve bilinçli kullanmak.

Ben Phone 13 kullanıyorum, çok memnunum. Sizin fiyat aralığınıza uyuyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Kendiniz ifade ettiğiniz üzere şarj girişi zorlanmasından dolayı ekran kartı arızalanmış. Bunu iPhone'da da yaşayabilirsiniz. En iyisi özenli ve bilinçli kullanmak.

Ben Phone 13 kullanıyorum, çok memnunum. Sizin fiyat aralığınıza uyuyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
Ben zorlamadım eşim benimle aynı şarjı kullanmak istedi senin şarjın hızlı diye benim telefonumun içine etti...O kullanan kadar birşey yoktu o kullandı bozuldu...Teknik servise dedim
Esiminki S10+ dedim

soketler görünümde aynı olabilir ama dişlilerin elektrik iletimi farklı keşke eşiniz kendi şarj cihazını kullansaydı dedi...

®Shift®

Profesör
Reaksiyon puanı
1,805
Ben zorlamadım eşim benimle aynı şarjı kullanmak istedi senin şarjın hızlı diye benim telefonumun içine etti...O kullanan kadar birşey yoktu o kullandı bozuldu...Teknik servise dedim
Esiminki S10+ dedim

soketler görünümde aynı olabilir ama dişlilerin elektrik iletimi farklı keşke eşiniz kendi şarj cihazını kullansaydı dedi...
Yok öyle bir şey eşini suçlama typce typcedir yani olayın eşinle alaklası yok.

O fiyata S23 varken Mi alınmaz.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Esiminki S10+ dedim

öyle birşey yok bu arada cihaz kendine uygun akımı çeker teknik servis cihazı anlamamış ve eşim böyle yaptı dediğiniz için onu suçlayarak sıyrılmış eşinize kızdıysanoz falan boşuna kızmışsınız sebebi kesinlikle o değil

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Yok öyle bir şey eşini suçlama typce typcedir yani olayın eşinle alaklası yok.

O fiyata S23 varken Mi alınmaz.
Ben suçlamadım servis dedi soket aşırı zorlanmış buda ya yabancı cisimle yada şarj kablosunu soketi zorlamasıyla olur dedi... Ayrıca 20'inci telefonum ilk kez arıza yapan bir telefonum var...

Bende 3 tane 2 yaşında çocuk var eşim bunları yatırırken benim şarkılı kullandı kullanma dedim kullandı bu çocuklar eşimin telefonunu aşılıyor serviste bu sebeple şarj kablosunun ucundaki demirler biribirine temas ettiyse senin telefonunun ekran kartını bu hale getirir dedi...Ve telefon cebimdeyken bozuldu sabah hiç kullanmadan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özel fiyatlandırmaya sahip S22 Ultra ve S23 varken Xiaomi 13 alınmaz.
Şarj kablosu eşiminkinden farklı olsun gerçekten çocuklarım eşimin telefonunu şarjdayken gece eşim telefondan ninni dinlenirken hırpalıyor Zararı bana dokunuyor...Başka şarj aleti var benimki hızlı şarj diye eşim kullanıyor şimdi bizde 9 tane ev var her yerde şarjım var ama eşimin yok o yüzden tüm şarkılarımı ona verdim ben başka bir telefon alacam...
çocuklar benden çekiniyor benim telefona birşey yapmiyorlar

öyle birşey yok bu arada cihaz kendine uygun akımı çeker teknik servis cihazı anlamamış ve eşim böyle yaptı dediğiniz için onu suçlayarak sıyrılmış eşinize kızdıysanoz falan boşuna kızmışsınız sebebi kesinlikle o değil
bende çocuk 3 tane ve hepsi 2 yaşında eşim benim şarjımı kullanırken çocukların şarjdaki telefonu nasıl sakladığını görseniz sizde aynısını dersiniz şarj kablosu soketi zorlamış o da ekran kartını mshvetmiş dedi Ayrıca bir kişi değil 10 servis hepsi aynısını dedi

Son düzenleme:

eminozcanaslan

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Yüksek Fiyatlar Hocam Bu Fiyatlandırmada S23 Serisi Çok Daha Önde Kamera Olsun Ekran Başarımı En Büyük Sorunda Güncelleme Olarak Samsung Açık Ara Öndeyken Xiaomi Malzeme Kalitesi Düşüklüğünü De Hesap Edersek Bence Tercih Edilebilir Model Değil

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045
Hocam alınır 67W şarj varken Apple'ın yüzüne bile bakmayın.

Son düzenleyen moderatör:

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Alinmaz telefon güzel uygun fiyatli olsaydi olurdu miui arayüzü iyi değil ve kendi dosyalar uygulamasinda bile reklam var onfiyat bandinda samsing daha mantikli

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Son düzenleme:

cibu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam cihaz çok güzel ama dediğin gibi biraz pahalı.Ben olsam iphone 13 veya 14 alırdım, arkadaşlar Samsung s serisinden bahsetmişler ama bir S21 kullanıcısı olarak samsungun one ui arayüzü çok sıkıntılı diyebilirim.Eğer tekrar telefon alacak olsam samsung telefonlara bakmam bile

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Hocam cihaz çok güzel ama dediğin gibi biraz pahalı.Ben olsam iphone 13 veya 14 alırdım, arkadaşlar Samsung s serisinden bahsetmişler ama bir S21 kullanıcısı olarak samsungun one ui arayüzü çok sıkıntılı diyebilirim.Eğer tekrar telefon alacak olsam samsung telefonlara bakmam bile
iPhone 14 aldım zaten ☺️

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Değmez onun yerine Samsung Galaxy S23+ daha mantıklı bence
dipnot: Android tarafı için konuşuyorum

MIUI kadar sıkıntılı olamaz hocam

iPhone 14 aldım zaten ☺️
Doğru tercih hocam

Yüksek Fiyatlar Hocam Bu Fiyatlandırmada S23 Serisi Çok Daha Önde Kamera Olsun Ekran Başarımı En Büyük Sorunda Güncelleme Olarak Samsung Açık Ara Öndeyken Xiaomi Malzeme Kalitesi Düşüklüğünü De Hesap Edersek Bence Tercih Edilebilir Model Değil
MIUI bile tercih etmeme sebebi hocam bunu 4 sene Xiaomi Mİ9T kullanmış biri olarak söylüyorum hayatımda bu kadar kanser bir arayüz görmedim. Android dünyasındaki en iyi arayüz bence One UI
dipnot: İPhone 14 Pro kullanıyorum