Yardım Xiaomi 11t telefonum bir anda nedensizce ısınmaya başladı ?

babawurum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet 2 farklı virüs uygulamasıyla taradım sonuç çıkmado bir sabah bir anda ısınmaya başladı telefon anlamadım %98 lere çıkıyor 4 çekirdeği %100 olup düşüyor batarya cpu 41 derecelerde takılıyor sorunun çözümü veya neden ısındığını soyleyebilicek biri var mı (hangi uygulamanın veya sistemin ne kadar cpu ram kullandığını gosteren uygulama bulamadım onla da bakabilirim)

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Xiaomi hiç kullanmadım ama telefonu sıfırlamayı deneyebilirsiniz.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,074
MIUI'dan olabilir. Hard reset atmayi deneyebilirsiniz.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Evet 2 farklı virüs uygulamasıyla taradım sonuç çıkmado bir sabah bir anda ısınmaya başladı telefon anlamadım %98 lere çıkıyor 4 çekirdeği %100 olup düşüyor batarya cpu 41 derecelerde takılıyor sorunun çözümü veya neden ısındığını soyleyebilicek biri var mı (hangi uygulamanın veya sistemin ne kadar cpu ram kullandığını gosteren uygulama bulamadım onla da bakabilirim)
acaba biri takip uygulaması falan mı yükledi

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Ayarlar > Pil kısmından hangi uygulamanın fazla pil tükettiğini kontrol edin. Isınmaya sebep olan uygulama aşırı pil tüketimine de sebep olur. Sonra uygulamanın üzerine dokunarak açılan ekranda durmaya zorlayı dokunun. Ayrıca en az iki günde bir temizleyici uygulamasını çalıştırmanızı öneririm. Ben mi10t de pubg oynamadığım sürece ısınma sorunu yaşamıyorum ve 8 - 9 saat civarı ekran süresi alıyorum. (Android 10 la gelip 11 ve 12 almış 2 senelik cihaz) Pubg hariç diğer oyunlarda da ısınma olmuyor.