Xeon e5450 mavi ekran hatası

Bu konuyu okuyanlar

Los Angaras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hayırlı sabahlar bu sorunu bir türlü çözemedim modlu xeon işlemcimi asus p5b ankartıma takıyorum ve bilgisayar açılıyor işlemci iyi çalışıyor ama yeniden başlatınca 1 normal 2 kere kısa bip sesi geliyor Windows yükleme barı duruyor ve mavi ekran veriyor hata kodları sürekli değişiyor windowsa girmek icin işlemciyi sök tak yapmam gerekiyor çok kafa bozucu bu arada (ankartıma modlu biosu indirdim)ve ezflashla kurdum sıkıntısız yüklendi. Önceki işlemcimi takınca bilgisayarı kullanabiliyorum ramlerde sorun yok diye düşünüyorum herkese şimdiden teşekkürler .

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Ekran kartın hata veriyor. Ya da İşlemcinin dahili ekran kartı Bozulmuş olabilir (ÇOOOOOOK düşük bir ihtimal bu)
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman işlemcin sıkıntılı belki pinleri sinyal göndermiyordur ve işlemci driveri de yüklü olmayabilir.

Los Angaras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekran kartın hata veriyor. Ya da İşlemcinin dahili ekran kartı Bozulmuş olabilir (ÇOOOOOOK düşük bir ihtimal bu)
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman işlemcin sıkıntılı belki pinleri sinyal göndermiyordur ve işlemci driveri de yüklü olmayabilir.
Win 7 de denemeyi düşünüyorum.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
eski işlemcin ve sistemin ana kalemlerinin özelliklerini atman iyi olabilir, çakışma var sanki...

lucarth

Doçent
Reaksiyon puanı
131
ben ssd almadan ve rami degistirmeden once ayni islemcide critical process died ve memory manegement error hatalari aliyordum