Yardım Xdrive 15Li Nasıldır?

OBirGamer

Profesör
Reaksiyon puanı
684
kaliteli mi? kurması kolay mı? hangi renk daha güzel?

Son düzenleyen moderatör:

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
şuanda xdrive 15li üzerinden yazıyorum. bence kırmızı ve mavi alma. ben kırmızı aldım. kırmızı ve mavi renklerin tonunu pek iyi seçememişler bence. yeşil ve sarı daha dikkat çekici geliyor bana.
valla tek kişi zor kuruluyor. biz iki kişi kurduk. ara sıra dinlendik falan 40dk-1 saat arasında kurduk. bazı şeyleri anlamadık. sonradan farkettik falan...
Mesaj otomatik birleştirildi:

xdrive dan başka bir sürü koltuğa baktım. xmax, xfly (daha bir sürü yere baktım da unuttum)...

- xdrive kalitelidir diye aldık. şuan bence gayet iyi.
- horoz lojistik ile geliyor kargo. çok yavaş çalışıyorlar. bende xdrive kargoyu 2 gün içinde verdi. 21.05.2021 19:29:29 tarihinde horoz lojistiğe verilen kargo bana 29.05.2021 07:48:41 tarihinde adresime vardı.
Birde adresime dediğime bakmayın. ben köyde oturuyorum. köye teslimat yapmıyorlarmış. o yüzden bir tanıdığıma gönderttim kargoyu. kargo ücretsiz.
3 gün de orada kaldı. 4. gün aldım kargoyu. bugün de koltuk da 2. günüm. şuanlık iyi. bir sıkıntısı yok. rahatça oturuyorum.

Son düzenleme:

OBirGamer

Profesör
Reaksiyon puanı
684
şuanda xdrive 15li üzerinden yazıyorum. bence kırmızı ve mavi alma. ben kırmızı aldım. kırmızı ve mavi renklerin tonunu pek iyi seçememişler bence. yeşil ve sarı daha dikkat çekici geliyor bana.
valla tek kişi zor kuruluyor. biz iki kişi kurduk. ara sıra dinlendik falan 40dk-1 saat arasında kurduk. bazı şeyleri anlamadık. sonradan farkettik falan...

xdrive dan başka bir sürü koltuğa baktım. xmax, xfly (daha bir sürü yere baktım da unuttum)...

- xdrive kalitelidir diye aldık. şuan bence gayet iyi.
- horoz lojistik ile geliyor kargo. çok yavaş çalışıyorlar. bende xdrive kargoyu 2 gün içinde verdi. 21.05.2021 19:29:29 tarihinde horoz lojistiğe verilen kargo bana 29.05.2021 07:48:41 tarihinde adresime vardı.
Birde adresime dediğime bakmayın. ben köyde oturuyorum. köye teslimat yapmıyorlarmış. o yüzden bir tanıdığıma gönderttim kargoyu. kargo ücretsiz.
3 gün de orada kaldı. 4. gün aldım kargoyu. bugün de koltuk da 2. günüm. şuanlık iyi. bir sıkıntısı yok. rahatça oturuyorum.
sarısını beğenmedim kırmızı bana güzel geldi kırmızı alcam

kzenimde varda o yatırmayı bceremedi nasıl yatırılıyo

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
sarısını beğenmedim kırmızı bana güzel geldi kırmızı alcam

kzenimde varda o yatırmayı bceremedi nasıl yatırılıyo
Sağ kolçağın hemen arkasında küçük bir kol var. Onu yukarıya kaldıracaksın ve arkaya yaslanacaksın. Yaslanmayı bırakıp yine o kolu yukarıya kaldırınca eski haline geliyor. Ama sakın yaslanırken koltuğu yatırmaya çalışmasın. Taaak diye ses geliyor. Dişliler bir anda kendini bıraktığı için. İlk önce kolu kaldıracak, ondan sonra yaslanacak, böyle yaparsa hiçbirşey olmaz

OBirGamer

Profesör
Reaksiyon puanı
684
o kolu gördüm yukarı çektim yaslandım yattı! kolu yine çektim wow kalktı!

OBirGamer

Profesör
Reaksiyon puanı
684
sancak mı bu mu ve up

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,182
15'li kullanıyorum gayet rahat ve sağlam bir koltuk. Kurması biraz zor özellikle bazı vidalar zor giriyor.

Son mesajlar