Soru Xbox Series X mi Yoksa ASUS ROG Ally mi?

0_0

Öğrenci
16 Haziran 2024
10
0
1
Xbox Series X mi daha performanslı yoksa ASUS ROG Ally mi?

Son düzenleyen moderatör:

Graveworm

Profesör
Moderatör
17 Haziran 2012
1,742
6
792
293
36
Ne oynayacağına ya da ne yapmak istediğine bağlı. Ilk önce ona karar vermen lazım, ondan sonra bütçeye göre ayarlaman gerekir.

wittroc

44
Emektar
Müdavim
Cezalı
15 Kasım 2020
6,338
36
11,135
3,258
20
Eğer sürekli hareket halindeyseniz ve taşınabilirlik sizin için önemliyse ASUS ROG Ally.

26 Ekim 2020
5,266
4,469
1,358
35
Bu beklentiye göre değişir ama yerinizde olsam series x alırdım.

Ama tv ne oda önemli, şayet Toshiba vs yerli uyduruk marka ise series x almayın derim, konsolda tv çok önemli ekran kartı gibi birşey

0_0

Öğrenci
16 Haziran 2024
10
0
1
Ne oynayacağına ya da ne yapmak istediğine bağlı. Ilk önce ona karar vermen lazım, ondan sonra bütçeye göre ayarlaman gerekir.
bütce sorun değil yanımda xboxu taşıyabilirim hangisi daha performanslı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu beklentiye göre değişir ama yerinizde olsam series x alırdım.

Ama tv ne oda önemli, şayet Toshiba vs yerli uyduruk marka ise series x almayın derim, konsolda tv çok önemli ekran kartı gibi birşey
4 k tv varda toshiba heralde kötümü

Eğer sürekli hareket halindeyseniz ve taşınabilirlik sizin için önemliyse ASUS ROG Ally.
peki hangisi daha performanslı

26 Ekim 2020
5,266
4,469
1,358
35
bütce sorun değil yanımda xboxu taşıyabilirim hangisi daha performanslı

4 k tv varda toshiba heralde kötümü

peki hangisi daha performanslı
Aynısı bende var rezalet onu oturma odası tv si yaptım eski 2010 model philips e geçtim çok daha iyi oldu.

O ekranla zerre keyif almazsın emin ol, örnek olsun diye söylüyorum Sony tv ve series s olsun bide Toshiba ve yanında series x, inan bana series s ten daha iyi görüntü alırsın 👍

Başka seçenek söyleyim Samsung tv yanına series s al bütçeyi az daha arttırıp, o tv ile kullanacaksan Asus al derim

0_0

Öğrenci
16 Haziran 2024
10
0
1
Aynısı bende var rezalet onu oturma odası tv si yaptım eski 2010 model philips e geçtim çok daha iyi oldu.

O ekranla zerre keyif almazsın emin ol, örnek olsun diye söylüyorum Sony tv ve series s olsun bide Toshiba ve yanında series x, inan bana series s ten daha iyi görüntü alırsın 👍

Başka seçenek söyleyim Samsung tv yanına series s al bütçeyi az daha arttırıp, o tv ile kullanacaksan Asus al derim
samsung var hocam full hd yeterli olurmu bide asus rog allymi yoksa xbox series x mi

0_0

Öğrenci
16 Haziran 2024
10
0
1

samsung var hocam full hd yeterli olurmu bide asus rog allymi yoksa xbox series x misiniz yani

0_0

Öğrenci
16 Haziran 2024
10
0
1

yanlıslıkla 3 kere yazmısım hocam

26 Ekim 2020
5,266
4,469
1,358
35
hocam hangisi daha performanslı hangisi daha cok fazla fps verir oyunlarda
O konuda ne söylesem yalan olur ama kendi konsolumdan konuşayım, rdr 2, re4 remake, battlefield oyunları vs hiçbir oyunda kasma donma vs olmuyor fps sayacı kullanmıyorum ama bende fps düşük olsun hemen midem bulanır o derece ama oynarken hiçbir sorun olmuyor.

Zaten series ailesi son çıkmış Xbox modelleri ve bildiğim kadarıyla 2028 e kadar yeni konsol çıkmayacak

0_0

Öğrenci
16 Haziran 2024
10
0
1
Olur kardeşim ben yerinde olsam series x alırım sanada öneririm çok daha keyif alırsın 👍
hocam hangisi daha performanslı hangisi daha cok fazla fps verir oyunlarda
O konuda ne söylesem yalan olur ama kendi konsolumdan konuşayım, rdr 2, re4 remake, battlefield oyunları vs hiçbir oyunda kasma donma vs olmuyor fps sayacı kullanmıyorum ama bende fps düşük olsun hemen midem bulanır o derece ama oynarken hiçbir sorun olmuyor.

Zaten series ailesi son çıkmış Xbox modelleri ve bildiğim kadarıyla 2028 e kadar yeni konsol çıkmayacak
hocam xbox series x dijital cıkıyo heralde

26 Ekim 2020
5,266
4,469
1,358
35
hocam bilgilendirdiğiniz icin tesekkürler
Rica ederim son karar sizde düşünüp taşının yaşadığımız yer Türkiye ürünler çok pahalı alıp 5-6 ay sonra sıkılacağınız ürün olmasın bu arada iş satma durumuna gelirse Asus çok daha değer kaybeder ve zor satarsınız haberiniz olsun