Xbox Series S Pil Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

GorkemV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba,
Xbox series s almayı düşünüyorum. Şarj edilebilir pil ve şarj istasyonu önerisi alabilirmiyim?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Yazacaklarım öneri değil fakat kendim duracell ineski bir model şarj istasyonu ve varta nın 2600 lük şarjlı pilini kullanıyorum.

GorkemV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yazacaklarım öneri değil fakat kendim duracell ineski bir model şarj istasyonu ve varta nın 2600 lük şarjlı pilini kullanıyorum.
peki memnun musunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

aktif olarak kullandığım bir şarj istasyonu hiçbir sorun yaşamadım .
pil olarak duracellin pillerini kullanabilirsin
kaçlık pil kullanmalıyım?

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Bu cihaza ve pile ayrılacak bütçe yerine XBOX’ın kendi şarj kiti 300 lira civarı. Yanında şarj kablosunu da gönderiyorlar. PS Game Pad’leri gibi kullanabiliyosunuz. Eğer masraf edecekseniz direkt böyle bir masraf edin daha rahat edersiniz. 30 Saat civarı gidiyormuş.

GorkemV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bu cihaza ve pile ayrılacak bütçe yerine XBOX’ın kendi şarj kiti 300 lira civarı. Yanında şarj kablosunu da gönderiyorlar. PS Game Pad’leri gibi kullanabiliyosunuz. Eğer masraf edecekseniz direkt böyle bir masraf edin daha rahat edersiniz. 30 Saat civarı gidiyormuş.
Ben de sonradan öyle düşündüm ve bunu almaya karar verdim. Teşekkürler :)

Çok gördüğümden sormak istiyorum. Nethouse güvenilir mi? Tüm konsol ürünlerini satıyor görünüyor.
Bildiğim kadarıyla Türkiye'de resmi distribütör.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Ben de sonradan öyle düşündüm ve bunu almaya karar verdim. Teşekkürler :)

Bildiğim kadarıyla Türkiye'de resmi distribütör.
Güle güle kullanın. Ben de Series S siparişi verdim, siz Nethouse'dan mı aldınız şarj kitini? Ben de şarj kiti alabilirim.

GorkemV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Güle güle kullanın. Ben de Series S siparişi verdim, siz Nethouse'dan mı aldınız şarj kitini? Ben de şarj kiti alabilirim.
Ben daha kiti almadım. Ama Nethouse'dan almayı düşünüyorum. Nethouse'ın kendi sitesi var. Orda kit 259tl. Site en son yapım aşamasındaydı. Alışveriş yapmayın diye bi uyarı çıkıyordu ama şimdi çıkmıyor artık. Galiba yapımı bitmiş. Orda Hepsiburada'dan 10tl daha ucuz. Microsoft Xbox Oyun ve Şarj Kiti 9. Nesil - nethouse.com.tr

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Ben daha kiti almadım. Ama Nethouse'dan almayı düşünüyorum. Nethouse'ın kendi sitesi var. Orda kit 259tl. Site en son yapım aşamasındaydı. Alışveriş yapmayın diye bi uyarı çıkıyordu ama şimdi çıkmıyor artık. Galiba yapımı bitmiş. Orda Hepsiburada'dan 10tl daha ucuz. Microsoft Xbox Oyun ve Şarj Kiti 9. Nesil - nethouse.com.tr
Alırsanız görüşlerinizi belirtirsiniz buraya, başka kullanıcılar da almak isterse buradan faydalanır.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555

aktif olarak kullandığım bir şarj istasyonu hiçbir sorun yaşamadım .
pil olarak duracellin pillerini kullanabilirsin
LİTYUM PİLLER için o alet...

Ancak şöle bi şey normal şarjlı pillerle de uyumludur:

Son mesajlar