Xbox Scorpio vs Sony PS4 Pro

Bu konuyu okuyanlar

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Microsoft'un yeni konsolu Scorpio 6 Teraflops işlem gücüyle gelecek ve gerçek 4K deneyimi yaşatacakmış. PS4 Pro halihazırda 4 Teraflops işlem gücü sunuyor ve 4K streaming modunda 1080p çözünürlüğü yükselterek oynatıyor ve burada Xbox Scorpio bir adım önde gibi. Ayrıca Microsoft'un Windows 10, Vulkan API ve DX12 gibi bir gizli silahları daha var ki sırf tek platform altında bir ekosistem kullanmak için bile Xbox Scorpio alabilirim.

2017 yılında çıkacak bakalım konsol yarışında neler olacak?

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
vallahi geriye uyumluluk olayı vs xbox beni daha çok cezbediyor önceden ps4 vardı oyun oynar kapator çıkardım kenara ama xbox da sabah açıyorum gazetemi okuyorum tv mi izliyorum hdm in ile uydu cihazımı da bağladım oyun vs de güzel oluyor misal reddead 2 çıkmadan 1. oyunu oynayabilirsiniz bu tarz güzellikleri var.

şunu kesinlikle söyleyebilirim güncel cihazlar üzerinden değerlendirme yaparsak xb daha serin ve sessiz şekilde çalışıyor.

evde 4k tv vs yok ise aslında ikisi de gereksiz standart modelleri öneririm :D

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Microsoft'un yeni konsolu Scorpio 6 Teraflops işlem gücüyle gelecek ve gerçek 4K deneyimi yaşatacakmış. PS4 Pro halihazırda 4 Teraflops işlem gücü sunuyor ve 4K streaming modunda 1080p çözünürlüğü yükselterek oynatıyor ve burada Xbox Scorpio bir adım önde gibi. Ayrıca Microsoft'un Windows 10, Vulkan API ve DX12 gibi bir gizli silahları daha var ki sırf tek platform altında bir ekosistem kullanmak için bile Xbox Scorpio alabilirim.

2017 yılında çıkacak bakalım konsol yarışında neler olacak?
Bence Türkçe çıkacak oyunlar umrunda değilse Xbox al