Xbox one alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

DangerKo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar çok seri Azeriyim adamın borcu varmış acil para lazımmış sizin para ile 800 tl xbox one satıyor tek kollu ilk çıkanlardan sizce alayım mı ben one s almak istiyordum 2000tl e amma onun icin baya beklemem gerek sizce xbox one alayım mı xbox one s ten farkları neler ve kaç yıl götürür

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Yani bir sürü oyun var Xbox da alabilirsin.

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Alınır 4 sene daha desteği sürer ama yeni konsolların grafiği ultra ultra olacak sonra FPS hayvan gibi olacak bunlar senin için önemsizse alabilirsin ben 5 ay önce PS4 aldım ve maddi durumum olmadığından PS5 alamayacağım. 2000 TL gibi bir fiyata alınabilecek en iyi cihaz bu zaten sana önerim sakın alma ilk çıkanlardan biraz daha sabret one s al sonra pişman olma

DangerKo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Alınır 4 sene daha desteği sürer ama yeni konsolların grafiği ultra ultra olacak sonra FPS hayvan gibi olacak bunlar senin için önemsizse alabilirsin ben 5 ay önce PS4 aldım ve maddi durumum olmadığından PS5 alamayacağım. 2000 TL gibi bir fiyata alınabilecek en iyi cihaz bu zaten sana önerim sakın alma ilk çıkanlardan biraz daha sabret one s al sonra pişman olma
cevabınız için teşekkür ederim neden almayaım onuda söyleseniz? biraz arastirdigimda one s ile islemcisinin aynı oldugunu gördüm one s in grafik islemcisi biraz daha iyi amma ucurum fark yok. Belki bir kötü yanı vardır söyleeyin bileyim. Xbox one ps4 slimden güclü bir cihaz (işlemcisi ps 4 slim işlemcisinden 25, 30% daha güçlü)

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
@DangerKo, İlk çıkan cihazın çok sesli çalıştığı, çok kalın ve büyük olduğu yani PS4 Fat kasalardan bile büyük olduğu, güç kablosunun aşırı büyük olduğu biliniyor. İlk çıkan One kasada oyunlar 900p kalitesinde oynanırken, One S kasada 1080p garanti şekilde oynanıyor. Yani tek fark küçük oluşu One S kasanın ve daha yüksek çözünürlük kalitesi ile 4K çözünürlüğe kadar upscale edebilmesi ve güncel olması. Bütçeniz eğer az ise üzmeyecektir ilk kasa. Ben de sabredemeyip PS4 Fat almıştım ama memnunum kullanıyorum :)

ReznooW

Asistan
Reaksiyon puanı
368
2000tl ye xbox one s alınmaz fakat 800tl ye one fat alınabilir 2000tl bütçede ps4 alın hatta şehirinizde 1500-2000tl ye ps4 varsa bekleyin ps4 alın