Xbox 360 mı ps4 mü?

Bu konuyu okuyanlar

Grabowska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hangisini almaliyim? Hangisi daha iyi, Karar veremedim. Hangisnini alsam pişman olmam. Bilgisi olan arkadaşlar yardmcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Xbox 360 ps3 ile kıyaslanır ancak, xbox one en yenisi, herşey bir yana bence ps4 daha iyi

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dedikleri gibi hiçbirinin nesli aynı değil.Ama en iyisi PS4.

batuhanfb07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bakın arkdaşlar belki bu aralar konsollar hakkında çok soru soruyorum ama karar vermem gerekiyor.Öncelikle şunları belirtmemde fayda var.Benim maddi durum çokda iyi değil yani PS4 oyunlarına öle 250 tl fln vermek gib imkanlarım çok kısıtlı.Eğer PS4 alırsam okullar kapanınca tahminen sadece annemler 1 tane oyun alacak ve bunla tahminen okullar açılıncaya kadar idare edicem vede canım sıkılabilir hep aynı oyunu oynamaktan.Ta ki PS4 kırılıncaya kadar.Ama Xbox 360 kırılmış bir konsol abimde aynısı var içinde GTA5'ten Crysis'e kadar 55 tane oyun var kinect desen muhteşem birşey oynamasıda zevk verici titreşimler fln çok ii .Eğer Xbox 360 alırsam abime sölicem ve bana da bunlardan yükletcek ve bunlar benim baya bi götürür en azından canım sıkılmaz.Şimdi sorum şu Xbox 360'a daha ne kadar oyun çıkar (kaç sene),Xbox 360 kırık olunca online oynanıo mu (online oynamak için hangi sürümde kırdırılmalı),Asıl soru şu PS4 MÜ XBOX 360 MI

oomegaak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ps4 kirilmasini beklemek bence hayal ama xboxi kirdirma yontemime gore ban yeme ihtimalin var online oynarsan... Online i gozden cikarip xbox almak bence senin icin daha iyi olur hatta ben senin yerinde olsam xboxi kirik bi sekilde 2.el alirim abime derim oyun yukletirim (not:kendinde yukleyip silebiliosun) sonra abime gider kinect i calarim xD al sana super sistem... Ps4 super cihaz ama tek oyunla canin cikar... Bu arada bence xbox360 in omru en cok 3 yil daha buna gore dusun... Gelecege yatirim yapacagim diyorsan ps4 al yoksa xbox (bu arada ps4 ile multi parali biliosundur;))

Mertcan_190700

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben ps4 alcam dun dogum gunumdu bugun yada yarın gelcek şimdi birşey dicem sakın yanlış anlamayın üzülerek söylüyorumki ps4 zengin işi sen gidip ps4 e 5 oyun almak istesen ps3 yada xbox alırsın o fiyata hem ps4 te tv de öenmli yani kendin diyorsun o kadar para veremem ben kesınlıkle ps4 sever olmama ragmen xbox onerırım sana gidip 1 yıl gta yada watch dogs tarzı bır seyler oynamaktansa gıder xbox alırım canım ne ıstersede onu oynarım ve bu arada ps4 le xbox 360 kıyaslanamaz sen suan gıdıp ıphone 6 ıle samsung s4 hatta belki s3 kıyaslıyorsun yanı demek ıstedıgım kıyaslıyacaksan ps3-xbox 360 veya ps4-xbox one dıye kıyaslıcaksın ama tabı sole bır durum var ps4 suan bence xbox one la kıyaslanmamalı xbox one dırek alt planda kalır

AEge67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ben geçen ps3mu xbox 360 mi diye konu acmistim. Simdi yeterince para geldi Xbox one mi Ps4 mu arasinda kaldim. Gta5'te Grafik,akicilik vs. her bakimdan bana hangisinin iyi oldugu konusunda bilgi verirseniz sevinirim. Cevaplar icin simdiden tesekkurler.

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Merhaba

Her iki konsolda da yoğun yerler de FPS düşüşleri oluyor. Bu FPS düşüşleri genel de şehir içinde arabayla giderken oluyor. Xbox One'da FPS düşüşü daha fazla. Grafik anlamında ikisi de aynı diyebiliriz ama özellikle yeşillik alanlar da PS4 daha fazla detaya sahip. PS4 tercih edin. Grafik, çözünürlük ve FPS anlamında PS4 her zaman önde. Donanım olarak daha iyi, Ülkemiz de daha çok satıldığı için online ve takas konusunda da sıkıntı çekmezsiniz. Ex oyunlar konusunda da bir adım önde. Türkiye'ye verdiği destekle çıkardığı Türkçe oyunları da unutmamak lazım.

http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates

PS4 Kulübüne Bekliyoruz.

http://forum.shiftdelete.net/playstation/381145-playstation-4-kullananlar-kulubu.html

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
PlayStation'nın yeni kontrolcüsü Xbox'dan daha iyi. Xbox ayakkabı kutusundan daha büyük ve yanında koca bir tuğla. Kendi ülkesinde bile tam çalışmayan bir yazılım. Buna göre sence? PlayStation>Xbox

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Kesinlikle ps4 alın, xbox one bu sefer hiç direnemedi psya, sadece xbox fanatikleri alıyor zaten alsa

smt_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben ps4 alcam dun dogum gunumdu bugun yada yarın gelcek şimdi birşey dicem sakın yanlış anlamayın üzülerek söylüyorumki ps4 zengin işi sen gidip ps4 e 5 oyun almak istesen ps3 yada xbox alırsın o fiyata hem ps4 te tv de öenmli yani kendin diyorsun o kadar para veremem ben kesınlıkle ps4 sever olmama ragmen xbox onerırım sana gidip 1 yıl gta yada watch dogs tarzı bır seyler oynamaktansa gıder xbox alırım canım ne ıstersede onu oynarım ve bu arada ps4 le xbox 360 kıyaslanamaz sen suan gıdıp ıphone 6 ıle samsung s4 hatta belki s3 kıyaslıyorsun yanı demek ıstedıgım kıyaslıyacaksan ps3-xbox 360 veya ps4-xbox one dıye kıyaslıcaksın ama tabı sole bır durum var ps4 suan bence xbox one la kıyaslanmamalı xbox one dırek alt planda kalır
Ben. Xbox one aldim ve cok memnunumm ps4 tabiki guzel ama aaralarinda bole ucurum gi i birk fark yok neredeyse ayni bile denebilir

sdvsdvs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşlerin varsa xbox one ya da xbox 360 öneririm. asıl soruya gelince tabi ki ps4 arada 5 yıl fark varya