Xbox 360 kırdırmalımı kırdırmamalımı-XboxLive için değermi

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
slim kırıldı internette ilanları war sahibinden.com fln istersen linkde atabilirim

onlar kırılmadı şuanda yapılan işlem slim'in dvd room'unu söküp yerine fw'li dvd room takıyorlar onların bahsettiği bu

barlasemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
onlar kırılmadı şuanda yapılan işlem slim'in dvd room'unu söküp yerine fw'li dvd room takıyorlar onların bahsettiği bu
ya anlamıorum bu alet korsan oyun calıstırması icn değiştirmiyorlarmı dvd-rom u? hayır korsan calıstırmıcaksa neden değiştiriyorlar? Peki internette neden korsan calıstırıyor yazıyor? fw den kastın korsan oyun calıstırması değilmi? Ben kimim? :D hepsinin cevabını istiyorum kafam allak bullak

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
bende aldım xbox360 :D cihaz 400tl fwli sıfır +kol 80 tl+250gb hdd 139 tl :D yarın live ye bağlanıp çatır çatır oynıcam :D 30 adet güncel popüler oyun indirdim süper bi olar hele joysticke bittim :D

barlasemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende aldım xbox360 :D cihaz 400tl fwli sıfır +kol 80 tl+250gb hdd 139 tl :D yarın live ye bağlanıp çatır çatır oynıcam :D 30 adet güncel popüler oyun indirdim süper bi olar hele joysticke bittim :D
hayırlı olsun slimmi senin?

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Nereden aldınız?

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
ya anlamıorum bu alet korsan oyun calıstırması icn değiştirmiyorlarmı dvd-rom u? hayır korsan calıstırmıcaksa neden değiştiriyorlar? Peki internette neden korsan calıstırıyor yazıyor? fw den kastın korsan oyun calıstırması değilmi? Ben kimim? :D hepsinin cevabını istiyorum kafam allak bullak

fw dediğimiz şey korsan oyun çalıştırması için lazımdır sonracıma bu adamlar fw attık diye dvd room'unu değiştiriyorlar yani slim fw diye birşey YOK.! dvd room değiştirme var eğer ki öyle yaparım diyosan yaparsın biz önerimizi yapalımda sonra pişman olma bence elite al derim kafan rahat olur en azından

bu arada freewill hayırlı olsun hoşgeldin xbox alemine :D

barlasemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimde su anda bir xbox olmadığı için herşeyi kelime kelime sormak istiyorum :D menuye nerden giriooo! :D

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
ankaradan aldım kızılay tarafında üst geçitte satıyorlardı :) slim değil kırılmıyor çünki :D sağol adrasa:D

barlasemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fw dediğimiz şey korsan oyun çalıştırması için lazımdır sonracıma bu adamlar fw attık diye dvd room'unu değiştiriyorlar yani slim fw diye birşey YOK.! dvd room değiştirme var eğer ki öyle yaparım diyosan yaparsın biz önerimizi yapalımda sonra pişman olma bence elite al derim kafan rahat olur en azından

bu arada freewill hayırlı olsun hoşgeldin xbox alemine :D
sonra pişman olma derken bozulma ihtimali yuksekmi?

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
açıkcası bilmiyorum dvd roomu değiştiren yerin adam akıllı bi dvd room takmasına bağlı :D daha önce hiç dvd room değiştirmediğim için bilmiyorum tam olarak ama elite al rahat ol

bu arada freewill pandora teknolojiyi biliyor musun?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
valla hiç anlamam bende dvdrom değişmedi 10 dk da söküp fw atıp taktılar :D sadece oyunu açmak için dvd takmak sıkıcı :D ayrıca 16 saat kesintisiz gears of war oynadık zerre ısınma yoktu hafif bir ılıklık vardı ki kaloriferli odadaydık :D

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
oowww Xbox 360'cı geldi soruları teker teker alıyorum :D Şimdi ilk olarak FW slime çıkmadı heves yapmayın çıktı ama tehlikeli :p FW kolay işlem ama yanlış yaparsanız makine mortingen ayrıca şimdi Lite on çıktı güncel oyunlar için Örneğin NEed for Speed:Hot Pursuit.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
oowww Xbox 360'cı geldi soruları teker teker alıyorum :D Şimdi ilk olarak FW slime çıkmadı heves yapmayın çıktı ama tehlikeli :p FW kolay işlem ama yanlış yaparsanız makine mortingen ayrıca şimdi Lite on çıktı güncel oyunlar için Örneğin NEed for Speed:Hot Pursuit.

sonunda serkan bey teşvik ettiler hoşgeldiniz :mrgreen:

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
sonunda serkan bey teşvik ettiler hoşgeldiniz :mrgreen:

Hoş bulduk. Soruları alayım :D İlk olarak Arkadaş Slim hastası ve Slim 'in kırıldı ama yapıldığında kötü sonuçlar doğuracağını bilmiyor :D bu yüzden arkadaşımız Elit makine almalı....

barlasemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki bu konuyu gecelim 2 sorum daha war 1.siserkan sen ban dalgası geleceğini nerden öğreniosun 2.si oyunların cıkarttıkları indirilebilir icerik patch yama vs. kırık xboxda indirilebiliryormu?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
ben cevap vereyim eve içerik iniyor dlc diye var misal ben forza için indirdim :)

_Saytun_

Profesör
Reaksiyon puanı
9
o zaman napıyosun. gidip bi elite makine alıyosun slim'le uğraşmıyosun çünkü zararlı diyolar. freewill senin makine slim miydi?

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
peki bu konuyu gecelim 2 sorum daha war 1.siserkan sen ban dalgası geleceğini nerden öğreniosun 2.si oyunların cıkarttıkları indirilebilir icerik patch yama vs. kırık xboxda indirilebiliryormu?

ban dalgası heran gelebilir ama tahminler oluyor kesin değil mesela belirli birgün yok ban dalgası için

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
makinam slim değil arcade ban dalgasına gelecek olursak sanırım sene sonuna kadar bir sorun çıkacağını sanmıyorum ayrıca 360 ların üretime durmak üzere bir çok kişi fw li cihaz da olsa orjinal oyun oynuyor bu saaten sonra kolay kolay ban dalgası geleceğine inanmıyorum bu yüzden ms kalan son 360 cılara kolay kolay dokunmayacaktır.

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22

Ban dalgası genelde Bedava günlerinde ve özel Xbox 360 oyunlarının multiplayer olayı gelince olur :D

DLC için ise Jtaglı konsol gerek diğer türlü yüklersen ms seni kökten banlar çünkü paralı içeriği yüklüyorsun :mrgreen:

barlasemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ban dalgası genelde Bedava günlerinde ve özel Xbox 360 oyunlarının multiplayer olayı gelince olur :D

DLC için ise Jtaglı konsol gerek diğer türlü yüklersen ms seni kökten banlar çünkü paralı içeriği yüklüyorsun :mrgreen:
Jtaglı konsol?

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37

Eski sürüm dashboard'a sahip konsolların sistemine yapılan modifiye işlemidir.Konsol üzerinde iso kalıbı halinde oyunları hdd'den çalıştırabilir,arcade oyunları yükleyip kullanabilirsin ama xboxlive kullanamazsın.

barlasemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eski sürüm dashboard'a sahip konsolların sistemine yapılan modifiye işlemidir.Konsol üzerinde iso kalıbı halinde oyunları hdd'den çalıştırabilir,arcade oyunları yükleyip kullanabilirsin ama xboxlive kullanamazsın.
Peki maliyeti nedir jtag yaptırmak istersem?

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
onu bilemem artık :D araştırman lazım bu arada hangi ildeydin ?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
barlasemre jtag çok az bir modele uygulanabiliyor :) 60bin cihaz var jtaga uygun seninde bu işlemi uyguluyabılmen için bu cihazrdan birine sahip olman gerekiyor :)

barlasemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
barlasemre jtag çok az bir modele uygulanabiliyor :) 60bin cihaz var jtaga uygun seninde bu işlemi uyguluyabılmen için bu cihazrdan birine sahip olman gerekiyor :)
Peki nerden anlayabilirim jtag yapılabilirliğini

---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 18:04 ----------

Serkan slim fw neden tehlikeli?yani sorun sadece dvdromun saglam olup olmamasımı?

barlasemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hadi ama tehlikelide nesi tehlikeli internette heryerde FWli slim satılıyor şikayette duymadım?

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
hadi ama tehlikelide nesi tehlikeli internette heryerde FWli slim satılıyor şikayette duymadım?

Slim'e takılma Elit iyidir her türlü istediğini yapabilirsin Jtag ile uğraşma pahalı ve tehlikeli makinen de en küçük hata yapılsa gider çünkü makinenin imzasını değiştiriyorsun :D o yüzden sen ne yap et Xbox 360 Elit al FW yaptır gir Live'ına 1 ay oyna sonra normal single playera dön :)