Xbox 360 Elite

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar malum project natal yaklaşıyo git gide zaten bir konsol almayı düşünüyorum sizce Xbox 360 Elite almalımıyım ? PS3 e göre avantajı çok yani project natal başta olmak üzere korsan oyun çalıştırabiliyor bi fikir verir misiniz lütfen =)

Uptadeleri dahil 740 tl ye buldum + kol ve hd ile 840 civarına geliyo sizce iyi midir ?

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
ikisininde birbirinden farki yok.ayni islemci ayni grafik karti. birbirinden farkli yonleri xbox dvd ve korsan oyunlar calistiyor PS3 blueray orjinal oyunlari calistiriyor. eger natal cikacak diye bekliyorsan bekleme. microsoft natal cikacaksa sony bu durumda bos durmayacaktir.
konsol yatairimi yapacaksan ikisinin icinde sana en uygun olanini al derim.
bence zevk veren oyunlari toplasan bir elin 10 parmagini gecmez. zevki icin 1000 lira gibi bir parayi veren kisi gene zevki icin maximum 10 oyunu alacak parada bulur.

*Rorschach*

Asistan
Reaksiyon puanı
2
XBOX360'ın ömrü yeni XBOX geldiği an biter. Bu da yaklaşık 1.5-2 senelik bir dönem. Ondan sonra konsolun çöp olur. Öte yandan korsan oyun çalıştırsa da online oynamaya çalıştığında konsolu banlıyorlar. Ondan sonrası için tamamen online'a kapalı kalıyor makine. Son olarakta 3K ışık hatası. Ne zaman gelceği belli olmuyor bu meretin. Türkiye'de servisi de olmadığından konsol elinde kalır. Bu sebeplerden dolayı XBOX360'ı almanı tavsiye etmiyorum.

2 hafta kadar önce PS3 aldım ve gayet memnunum. Sana da tavsiye ederim. Oyunlara geline önce bir oyun alırsın ardından takas yoluyla oyunlarını 10-20 lira vererek değiştirirsin. Konsolu alınca emin ol oyun içinde para buluyorsun:)

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
XBOX360'ın ömrü yeni XBOX geldiği an biter. Bu da yaklaşık 1.5-2 senelik bir dönem. Ondan sonra konsolun çöp olur. Öte yandan korsan oyun çalıştırsa da online oynamaya çalıştığında konsolu banlıyorlar. Ondan sonrası için tamamen online'a kapalı kalıyor makine. Son olarakta 3K ışık hatası. Ne zaman gelceği belli olmuyor bu meretin. Türkiye'de servisi de olmadığından konsol elinde kalır. Bu sebeplerden dolayı XBOX360'ı almanı tavsiye etmiyorum.

2 hafta kadar önce PS3 aldım ve gayet memnunum. Sana da tavsiye ederim. Oyunlara geline önce bir oyun alırsın ardından takas yoluyla oyunlarını 10-20 lira vererek değiştirirsin. Konsolu alınca emin ol oyun içinde para buluyorsun:)

ya bu 3k ışık hatası çok büyük ölçüde giderilmiş elite de

ötekide arkadaşım sende sony boş durmaz demişsin ben bir sony taraftarı olarak ( türkiyede ps 1 çıktığında ilk alanlardanım ) ama sony nin pn gibi bişi yapması en az 2 yıl demek :s sony nın hareket aldıyacısınıda biliyoruz sonuçta elinde tutuyorsun yani sony yeni bi teknoloji için en az 2 sene verir çünkü o çıkarttığı algıyacıyı adam satmadan bi daha çıkartmaz mantıklı olarak değil mi

*Rorschach*

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Elite'ı geçtim Jasper modellerinde bile üç kırmızı ışık hatası görülüyor:)

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49

3k yiyen X360lar 30 TLye tamir edilebiliyor. Dakika başıda hata vermeyeceğine göre X360 WIN

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
bildiğim kadarıyla xbox 360 blu-ray kullanıyo
(İçini açıp mavi lazeri çıkarıp göstermişlerdi)

desperadotr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
paran varsa Goldpc den al xbox 360 Elite 120 GB HDD li. 500 YTL KDV dahil. Ondan bundan 350- 400 YTL ikinci ele vermekten çok daha iyidir banlımı yok problemlimi riskiniz olmaz.xbox bu konularda çok dantelli problemleri var . iyi araştırmak gerekiyor. 2-3K hatası banlımı değil mi Fw limi değilmi. bazıları jasper arcade modeline 120 GB takıp Elite modeli diye milleti kkandırıyor.

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bence Ps3 al.Dün Move ı denedim çok başarılı.Bu hafta içi satılmaya başlanıyormuş kesin alıcam.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
paran varsa Goldpc den al xbox 360 Elite 120 GB HDD li. 500 YTL KDV dahil. Ondan bundan 350- 400 YTL ikinci ele vermekten çok daha iyidir banlımı yok problemlimi riskiniz olmaz.xbox bu konularda çok dantelli problemleri var . iyi araştırmak gerekiyor. 2-3K hatası banlımı değil mi Fw limi değilmi. bazıları jasper arcade modeline 120 GB takıp Elite modeli diye milleti kkandırıyor.

Hortlartma rekorunu kırdınız. Tebrikler...

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Hortlartma rekorunu kırdınız. Tebrikler...
Altlarda kalmış, eski konulara cevap yazılamaz diye bir kural mı var?

Benim gibi x360 almak isteyenler için yararlı bir konu.

Xbox alacağım ve Gow 3, Uncharted 1&2 ve Killzone 2&3'ü (3 yakında çıkacak) oynayamıyacağım. :(

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
Altlarda kalmış, eski konulara cevap yazılamaz diye bir kural mı var?

Benim gibi x360 almak isteyenler için yararlı bir konu.

Xbox alacağım ve Gow 3, Uncharted 1&2 ve Killzone 2&3'ü (3 yakında çıkacak) oynayamıyacağım. :(

ve kill zone 3 ve yeni çıkacak oyunların büyük bir kısmına Türkçe dil desteği ile gelmeside cabası :D

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Onların hepsini oynayacağız Freewill, Ps3'e çip çıktı yaygınlaşsa ve tam çalışsa herkes ps3 alıcak :D

MeOMaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Alın Ps3 tavsiye bende 2 side var =)

Oyunla Dvd ile uğraşmayın

Yapın Ps3 Çünüzü jailbeak indirin oyunları yada birinden alın ben 50 den fazla oyun indirdim arkadaşlardan topladım vs

Hdd yi takıyorum Ps3 çe oyna baba oyna ne ısın ne bilmemne =)

Bugun Fifa2011 çıktı indirdim o kadar yani=P