Xbox 360 almış bulunmaktayım :))

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu xbox 360 jasper elite paket almış bulunmaktayım.

Şimdi sorum şu, ben konsolu bu siteden aldım ama özelliklerde ne geleceği pek yazmamış.

Paket içeriği hep aynı mıdır ? İçinde neler gelir ? En azından bir tanecik oyun da mı olmaz ? Online girmek için üyeliği ben mi nerden yaptıracağım ? Wifi için ek aparatı nereden alabilirim ?

Ve de en ucuz oyunu nereden alabilirim. Fw yok orjinal mal 2 yıl garantili :)

Lütfen yardım en ucuz oyunu nasıl temin edebilirim detaylı anlatırsanız sevinirim.

Ayrıca ürünü bugün sipariş ettim 3 güne gelir. Biliyorum çok soru sordum ama başka yere gidemedim sdn dururken :) Bekliyorum ...

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Playasia var online olarak yurt dışından. :D Kutu içeriği aynı sadece elit'te kulaklık var :DWifi aparatı gittigidiyor'dan alabilirsin ayrıca üyelik 3 ay farklı hesaplar ile bedava gerisini sen alıyorsun :)

NOT:Xbox 360 orjinal kullanmak için aldıysan almasaydın PS3 alsaydın onun yerine :mrgreen:

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Playasia var online olarak yurt dışından. :D Kutu içeriği aynı sadece elit'te kulaklık var :DWifi aparatı gittigidiyor'dan alabilirsin ayrıca üyelik 3 ay farklı hesaplar ile bedava gerisini sen alıyorsun :)

Abicim sen şunu detaylı bi yazar mısın ya :) kutu içeriği aynı derken mesela ?
Bide playasia dan nasıl alacam üye falan olacam kredi kartıyla mı? Kaçgünde gelir ?vs vs
Farklı hesaplarla 3 ay ne oluyor bir hesap yetmiyor mu ? :D

Bide gelince hiç oyun falan olmayacak mı ?

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Abicim sen şunu detaylı bi yazar mısın ya :) kutu içeriği aynı derken mesela ?
Bide playasia dan nasıl alacam üye falan olacam kredi kartıyla mı? Kaçgünde gelir ?vs vs
Farklı hesaplarla 3 ay ne oluyor bir hesap yetmiyor mu ? :D

3 hesap alıyorsun mesela 1. 1 ay gold sonra 2. açtın 1 ay gold 3. açtın 1 ay gold ardından gerisi para ile :D

Playasia hiç denemediğim için bilemiyeceğim.

Kutu içeriği;

Güç kablosu
Konsol
Oyun kolu
Kulaklık
HD AV kablosu
120 gb HDD

Bunlar çıkıyor :D

Not:Demolar olur HDD'de o kadar :D

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
what is Emo ? :D ya abicim gözüm korktu ya oyunlar çok pahalı :)

Bide Pes 2010 mu fifa 2010 mu

Fps olarak hangi oyun alsam ? :)

Ozan Ulusoy

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
124
Bence biraz daha dişini sıkıp kinnect al yurt dışı ile yurt içi fiyatı hemen hemen aynı 300 lira ama bence buna değer.

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Ben yakında Kinect alıyorum :mrgreen: @POWER evet HDD'de Emolar var :lol:

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence biraz daha dişini sıkıp kinnect al yurt dışı ile yurt içi fiyatı hemen hemen aynı 300 lira ama bence buna değer.

Abicim kinect te sadece belli oyunlar oynanıyor. İşime yaramaz üstelik siparişi verdim bile ....

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya abi tüm özellikleri sağlamaz o makina :D düşünsene call of duty onla oynuyosun :) çok saçma olur

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Call of duty i kinetict ten oynamak bence harika olurdu şöyle gözlükle felan. Gerçekçi oynuyorsun mesela. Gelişmedi dimi böyle teknoloji :)

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Call of duty i kinetict ten oynamak bence harika olurdu şöyle gözlükle felan. Gerçekçi oynuyorsun mesela. Gelişmedi dimi böyle teknoloji :)

varda xboxta değil bugün haberlerde gördüm istanbulda fuar var mesela üç boyutlu gözlükle oynanıyor. :)

onun haricinde böle gözlüğü takıp kinect özelliği varmış gibide oynayabiliyorsun. Ama oyun için geniş ve de boş bir alan şart ! Ama sistemin satışa sunulup sunulmadığını bilmiyorum. Nasıl bişe olduğuda belli değil. Ya baba bide şu yurdışı için oyun konusu açtım bi zahmet orayada bi cevap yaz da aydınlat bizi :D

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Sen buraya bu yorumu yapmadan önce oraya yorum yaptım :D