xbo

PS4 SLİM VS XBOX ONE S

• ps4 slim

Kullanılan: 0 0.0%
  • xbox one s

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

CekyRey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar sizce ps4 slim mi xbox one s mi ikisininde kötü ve iyi yanları var benim bir ps2 im var sadece 2 oyunum var sadece arkadaşlarımda x360 oynuyordum bide ben pc oyuncusuyum fakat teknoloji gelişiyor pc oyunları kaldırmıo nasıl oluyorsa ps4 slim ve xbox one s stabil bir şekilde çalıştırıyor ne artma var ne düşme ne güzel bu yüzden konsol alcam hem oyun oynarken zamanın nasıl hızlı aktığını anlamıyorum konsol alırsam annem zaten televizyon izlemek ister o anda oyunu kapatırım bu yüzden konsol.

1. one s in ps4 slim e göre oyunları ucuz ps4 oyunları çok pahalı

2. benim televizyonum 4k xbox one s de 4k oyun mu oynuyoz yoksa 4k filmmi izliyoz sitesinde 4k bluray yazıodu sadece

3. ben yeni ps4 e çıkacak olan god of war ve spidermani merak ediyorum oynamak istiyorum

4. türkiyede herkes ps4 kullanıyor xbox one s az kullanan var oyun takasları daha kolay oluyo KONSOLOYUN falan (konsoloyun Güvenilirmi bide)

5. xbox one s amerikada daha çok kullanıyomuş bazı özellikleri türkiyede kullanılamıyormuş hala öyle mi

6. son olarak genelde multiplayer oyuncusu değilim singleplayer oyunları severim zaten konsollarda multiplayer oynamak için para veriliyor oda çok saçma ama eğer
verirsem xbox live gold mu plus mı

8. hangisinin kontrolcüsü daha iyi (fps fazla oynamam) ps2 nin kontrolcüsü güzeldi

Şimdi ben hangi konsolu almalıyım .