X-box 360 hakkında acıll yardım

Bu konuyu okuyanlar

canözdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bı anda heveslendım x-box 360 almak ıcın ama arastırdığımda 3 k muhabbetı var o nedır? xbox 360 3klı mı alım xbox 360 3sızmı yanı alsam ne olur almasam bu 3 kyı bıde bırsırı modelı var hangısını almalıyım:blink:

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
bende merak ettim yok mu bilen ?

savawar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3k olayı The Red Ring of Death degilmi?? Xbox 3 kırmızı ışık hatası verip çalışmıyo ?? Tam emin degilim ama yanlış biliyor ola bilirim..

tolgay007

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Jasper board makina al hocam,onda sorun olmuyor bizzat kullanıyorum Arcade Jasper Board 3k yok denecek kadar az bu modelde

canözdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyide sorum 3k ne onu bılmıyorum yenırmı ıcılırmı ıyı bıseymı kotu bıseymı onu bılmıyorum jasber board da ne onuda bılmıyorum benı bılınclendırımısınız tesekkurler

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Can özdemir kardeş 3k olayı değişik şekillerde makinanın aşırı ısınması gibi sebeplerden ki genelde aşırı ısınma açma(power)düğmesinin etrafındaki dört kutudan sağ üstteki hariç diğerlerinin kırmızı yanmasıdır.Bu hata normalde xboxu açmanıza engel olur ama çözümleri vardır xboxu tokatlamak bile düzeltebilir şansınıza kalmış ama tokatlayıp düzeltmek.Düzeltecem diye şamar oğlanına da döndürmeyin garantisi varsa verirsiniz en geç 20 güne kadar size ilk olarak genelde 3klı bir makina vereceklerinden siz yine geri yollayacaksınız 20 güne kadar sağlam bir xbox geçer elinize.Dediğim gibi şamar oğlanı yaparsanız garanti kabul etmeyebilir.

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20
3k olayi xbox ın işlemcisinin aşırı ısınması ve ayaklarının olması gereken yerlerden ayrılarak yer değiştirmesidir. bende elite var +soğutma modu taktırdım 15 saat açık kaldığı oluyor 1 senedir tık demeden çalışıyor. yeni alacaklara tavsiyem konsola soğutma modu taktırmaları ama konsolun yanına takılan fanlardan değil içine takılan modelleri tercih etmeleri..
reklama girebileceği için kime yaptırdığımı burada söylemeyeyim.

not:bu arada konu yanlış yerde mod düzeltirse iyi olur