Wp 8.1 ile ilgili sorusu olan

cagdasc

Asistan
Reaksiyon puanı
13
yükledim bakalım burda yazan bilgilere bakarak.
yükleme diğer yorumlarda belirtildiği gibi oldukça uzun sürüyor. ama uzun sürmesinin sebebi yüklü programların boyutu ile değişkenlik gösterebilir. çünkü oldukça uzun bir süre veriler
taşınıyor. bence arka plana eklenen foto oldukça şık olmuş. eylem merkezi de önemli bir açığı kapatmış.

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Benim ki 820 :) güncellemeyi ilk yaptıktan 5 dk içinde kasmalar olabilir ama merak etme daha sonra eskisinden de hızlı olacak :D
hocam güncelleme süper oldu ama cortana yı göremedim onu nasıl olcak ve ses yükseltme indirme uygulamaları 8.1 uyumlu değil malum zil sesi ve medya ayrı varmı uygulama mağazada :D

mustafa1342

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bugün wp 8.1 ön izleme sürümü bugün geldi güncellemeyle ilgili sorusu olan olan olursa bu konu altında bana sorarsa yardımcı olabilirim :)

Cortana'yi kullanabiliyo musun?Bölgeyi de ABD yaptim.Dili de degistirdim ama normal program var.Cortana yok.

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Cortana'yi kullanabiliyo musun?Bölgeyi de ABD yaptim.Dili de degistirdim ama normal program var.Cortana yok.

hocam güncelleme süper oldu ama cortana yı göremedim onu nasıl olcak ve ses yükseltme indirme uygulamaları 8.1 uyumlu değil malum zil sesi ve medya ayrı varmı uygulama mağazada :D

Cortana için ayarlardan ne var ne yok ingilizce ve ABD seçip telefonu yeniden başlatın daha sonra telefon açılınca ayarlardan kontrol edin her şey ingilizce ve ABD mi diye eğer kontrol tamamsa konumu açın ve daha sonra arama tuşuna basılı tutun :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Zil sesi medya ayarı derken? Anlayamadım soruyu :D

mustafa1342

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Cortana için ayarlardan ne var ne yok ingilizce ve ABD seçip telefonu yeniden başlatın daha sonra telefon açılınca ayarlardan kontrol edin her şey ingilizce ve ABD mi diye eğer kontrol tamamsa konumu açın ve daha sonra arama tuşuna basılı tutun :)

Olmadı.Cortana bu mu yoksa?
utejehyq.png

Her şey United States,Amerika,İngilizce.

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=356837]mustafa1342[/MENTION] hayır bu cortana değil arama tuşuna basmadan konumu ve interneti açtın mı?

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2

hani wp 8 de tuşa basmadan ses ayarını yükseltmek veya indirmek için program vardı wp 8.1 medya ayrı zil sesi ayrı aynı porgram çalısmıyo bunda o tuşa bakmadan porgram varmı :D

mustafa1342

Asistan
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=356837]mustafa1342[/MENTION] hayır bu cortana değil arama tuşuna basmadan konumu ve interneti açtın mı?

Tamam olduuuuu.Cortana normal uygulama olarak gözüküyomuş o onu açınca yüklendi artık arama tuşuna basınca o açılıyo :D
7abetu9e.png

Teşekkürler..

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hani wp 8 de tuşa basmadan ses ayarını yükseltmek veya indirmek için program vardı wp 8.1 medya ayrı zil sesi ayrı aynı porgram çalısmıyo bunda o tuşa bakmadan porgram varmı :D

O tür programlar kullanmadığım için bilmiyorum fakat geliştirici yakında günceller ve ayrıca 1 kere ses tuşuna bakan sonra elle ayarlayabilirsiniz :D

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
O tür programlar kullanmadığım için bilmiyorum fakat geliştirici yakında günceller ve ayrıca 1 kere ses tuşuna bakan sonra elle ayarlayabilirsiniz :D
beklicez artık cortana için ing bilmek lazım maalesef bi sorumda su facebookı çıkma tuşundan çıkınca hep arkada acık kalıyor telefonun kendi uygulaması olduğu için uygulamaları kapatmak için geri tuşuna uzun basmak dışında taktik varmı Windows 8.1 aşağı sürükleyip kapatmak gibi :D

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
beklicez artık cortana için ing bilmek lazım maalesef bi sorumda su facebookı çıkma tuşundan çıkınca hep arkada acık kalıyor telefonun kendi uygulaması olduğu için uygulamaları kapatmak için geri tuşuna uzun basmak dışında taktik varmı Windows 8.1 aşağı sürükleyip kapatmak gibi :D

Geri tuşu işi android gibi oldu geri tuşu uygulamayı kapatmıyor bir nevi alta alıyor :D uygulamayı kapatmanın tek yolu geri tuşuna basılı tutup uygulamalarda x'ya basmak ya da alta doğru sürüklemek

Not: Çoğu uygulamalar sadece geri tuşuna basarak kapatılabiliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben iki kere guncelledim ust uste hiç bir degiişklik olmadı ve guncellemeler sadece 5 10 dakika sürdü şimdi ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
app studyo ya kyt olmk içn Link atarmısınız ben kayıt yapamadım :S

06wigi06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu bi abimden daha 2 gün önce aldım şarjı çok çabuk bitiyor şu an içinde 8.0.10517.150 is sürümü yüklü 8.1 e geçiş yaparsam şarj sorunu ortadan kalkar mı ?

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
telefonu bi abimden daha 2 gün önce aldım şarjı çok çabuk bitiyor şu an içinde 8.0.10517.150 is sürümü yüklü 8.1 e geçiş yaparsam şarj sorunu ortadan kalkar mı ?
Akıllı telefonların genel olarak tümünün şarj sorunu var. 8.1'e geçiş belki bir miktar iyileştirme sağlar ama bu ancak tahminim dakikalar seviyesinde olur, saatler seviyesinde değil. Genel olarak normal kullanımda tüm bu akıllı telefonların ömrü en fazla birgün. Şarja ihtiyaç varken, fazlaca pil tüketen Wi-fi'yi kapatmak, GPS'i kapatmak 8.1'e geçmekten çok daha faydalı olacaktır.

osman2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar peki pc ile tam uyumlu veri alış verişi mesala resim dosya müzik vs gibi rahatlıkla yapabilirmiyiz acaba programsız
teşekkürler

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Az önce önizlemeye gelen güncellemeyle pil konusunda iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri yapılmıştır duyurulur :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler, bu aslında geliştirici yani program yazanlar içindir. Normal bir telefon kullanıcısına değildir. Normal kullanıcılara güncelleme daha sonra çıkartacaklardır ve otomatik yüklenecektir, yani aslında bu kadar kasmanıza gerek yok, beklerseniz birkaç ay sonra kendi kendine güncellenir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar HTC 8x'e veriyorlarmı güncellemeleri wp ona göre alıcağım yoksa l820 alıcağım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefounumun modeli htc 8x ve htc ye e posta attım telefonuma windows phone 8.1 güncellemesi gelecek mi gelecekse ne zaman gelecek diye ve bana ağustos ayında orijinal sürümü yayınlayacağız diye cevap verdiler ayrıca beta sürümünü yüklemenizi tavsiye etmiyoruz çünkü garanti dışı kalır telefonunuz dediler. Htc sahibi olanlara duyrulur. :)