Wp 8.1 ile ilgili sorusu olan

Bu konuyu okuyanlar

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bugün wp 8.1 ön izleme sürümü bugün geldi güncellemeyle ilgili sorusu olan olan olursa bu konu altında bana sorarsa yardımcı olabilirim :)

sewkart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam L925 kullanıyorum. Telefon güncellemesine girdim, herhangi bir güncelleme gelmedi. Nasıl yükliyebilirim yardımcı olabilirmisin

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hocam L925 kullanıyorum. Telefon güncellemesine girdim, herhangi bir güncelleme gelmedi. Nasıl yükliyebilirim yardımcı olabilirmisin

Öncelikle app studio hesabı edinmelisin. Yani bu geliştirici hesabıdır. Bugün gelen tam sürüm değildi. Birazdan geliştirici sürümünü nasıl alınacağını yazacağım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

AppStudio hesabı edinme;

- Öncelikle http://apps.windowsstore.com/ adresine girerek “Start New Project” butonuna tıklayın.
- Gelen oturum açma ekranında telefonunuzda tanımlı olan Microsoft hesabınız ile giriş yapın.
- Sizden erişim onayı isteyecektir onaylayın.
- “User” bölümüne kullanıcı adınızı veya şirket adınızı – nasıl isterseniz yazın ve kutucuğu işaretleyip “Register” butonuna tıklayın.
- Daha sonra mağazadan Preview for developers indirin.
- Uygulamada Adımları takip edin ve App Studio’ya kayıt olduğunuz ve cihazınızda ekli olan Microsoft hesabı ile giriş yapıp gelen ekranda seçeneğe tik koyup “done” seçeneğine basın.
- Uygulama kapandığında, Ayarlar » Telefon Güncellemeleri » Güncellemeleri Denetle

UYARI: Gerçek geliştirici değilseniz telefonda yazılımdan dolayı bir problem olursa garantisi gidebilir

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Öncelikle app studio hesabı edinmelisin. Yani bu geliştirici hesabıdır. Bugün gelen tam sürüm değildi. Birazdan geliştirici sürümünü nasıl alınacağını yazacağım

AppStudio hesabı edinme;

- Öncelikle http://apps.windowsstore.com/ adresine girerek “Start New Project” butonuna tıklayın.
- Gelen oturum açma ekranında telefonunuzda tanımlı olan Microsoft hesabınız ile giriş yapın.
- Sizden erişim onayı isteyecektir onaylayın.
- “User” bölümüne kullanıcı adınızı veya şirket adınızı – nasıl isterseniz yazın ve kutucuğu işaretleyip “Register” butonuna tıklayın.
- Daha sonra mağazadan Preview for developers indirin.
- Uygulamada Adımları takip edin ve App Studio’ya kayıt olduğunuz ve cihazınızda ekli olan Microsoft hesabı ile giriş yapıp gelen ekranda seçeneğe tik koyup “done” seçeneğine basın.
- Uygulama kapandığında, Ayarlar » Telefon Güncellemeleri » Güncellemeleri Denetle

UYARI: Gerçek geliştirici değilseniz telefonda yazılımdan dolayı bir problem olursa garantisi gidebilir
djo35n.jpg

Böyle bir hata alıyorum mağazadan

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
şuanda mağazaya ulaşılamıyor.hata bu yüzden olabilir.

sewkart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malesef bende Şuan o uygulamayı indiremiyorum. Hata veriyor. Sonra tekrar deneyip size haber vereceğim. [MENTION=358129]faruksio[/MENTION] teşekkürler herey için.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Malesef bende Şuan o uygulamayı indiremiyorum. Hata veriyor. Sonra tekrar deneyip size haber vereceğim. [MENTION=358129]faruksio[/MENTION] teşekkürler herey için.

Ben hiçbir uygulama indiremiyorum

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Mağazada genel olarak bir sıkıntı var ilerleyen saatlerde sorun düzelecektir. Pc den de mağazaya girilmiyor

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam cihazınızda şu bikdirim paneli inerken falan herhangi bi kasma vs oluyor mu ? en ve tek merak ettiğim nokta bu

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hocam cihazınızda şu bikdirim paneli inerken falan herhangi bi kasma vs oluyor mu ? en ve tek merak ettiğim nokta bu

Güncelleme ilk yüklediğimde 5 dk falan baya kasmalar oldu daha sonra ise telefon sisteme adapte olunca eskisinden bile daha hızlı oldu. Şu an telefon uçuyor resmen :)

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şuan yüklend , bakalım :) :)

çok teşekkürler bu arada ��

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam Çok Sürdü Ya Verilerimi Taşıyo şuan Meraklı Bekleyiş Sürüyor :D

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam İlkini Yaptım , Açıldı Bi Daha Güncelleme Geldi Şuan Onu Yapıyor Ayrıntılar İçinde 8.1 güncellemesi için kolaylık bişeyler yazıyordu :D

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bu windows phone güncellemeleri windows masaustu versiyonlarında olduğu gibi doğrudan microsoft tarafından mı veriliyor. Yoksa androiddeki gibi üreticiler kendi telefonlarına göre hazırlayıp öyle mi yayınlıyorlar.
Yani wp li htc tel alsam güncelleme için htc ye mi mahkum kalacam,yoksa microsoftun güncellemelerinin direk yükleyebilecmiyim.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Bu windows phone güncellemeleri windows masaustu versiyonlarında olduğu gibi doğrudan microsoft tarafından mı veriliyor. Yoksa androiddeki gibi üreticiler kendi telefonlarına göre hazırlayıp öyle mi yayınlıyorlar.
Yani wp li htc tel alsam güncelleme için htc ye mi mahkum kalacam,yoksa microsoftun güncellemelerinin direk yükleyebilecmiyim.
Firmalar veriyor ama bu şekilde developer yöntemi ile direk microsoft'dan çekebilirsin

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0

Htc alırsan Microsoft ile alakalı bir durum olur güncellemeleri sadece Nokia bekletiyor ve yeni özellikler ekliyor

Tabi daha sonradan diğer firmalarda değişiklik yapabilir bu konuda

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Cd9Cx
Ana ekran nasıl oldu diye merak eden varsa bu benim ekranım :)

http://imgur.com/a/Cd9Cx

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler,games güncellendikten sonra hata vermeye başladı. Sizde de durum aynımı ?

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hocam lumia 520 kullanıyorum güncelleme aslında yaz aylarında verilcekmis ama merak ediyorum geliştirici olarak kurmam için üye falan olmam lazım peki sıkıntı olurmu garanti veya başka bsy

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hocam lumia 520 kullanıyorum güncelleme aslında yaz aylarında verilcekmis ama merak ediyorum geliştirici olarak kurmam için üye falan olmam lazım peki sıkıntı olurmu garanti veya başka bsy
Eğer güncelleme nedeniyle cihazda sorun olursa garanti gidiyor onun dışında garantiyi etkilemiyor

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Eğer güncelleme nedeniyle cihazda sorun olursa garanti gidiyor onun dışında garantiyi etkilemiyor

güncelleme nedeni ile ne gibi sorun olabilir ki hocam bazı uygulamalar wp 8.1 desteklemiyor sanırım

Bugün wp 8.1 ön izleme sürümü bugün geldi güncellemeyle ilgili sorusu olan olan olursa bu konu altında bana sorarsa yardımcı olabilirim :)

hocam günceleme konusunda tereddütüm var lumia 520 kullanıyorum yaz aylarına akdar dayanamıcam sanırım nasıl güncelleştirebilirim bi sıkıntı olabilirmi

bunları telden yapalım yoksa pc üzerinden kayıt olmamda falan bi sorun olurmu

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
güncelleme nedeni ile ne gibi sorun olabilir ki hocam bazı uygulamalar wp 8.1 desteklemiyor sanırım- - - Mesaj Güncellendi - - -hocam günceleme konusunda tereddütüm var lumia 520 kullanıyorum yaz aylarına akdar dayanamıcam sanırım nasıl güncelleştirebilirim bi sıkıntı olabilirmi- - - Mesaj Güncellendi - - -bunları telden yapalım yoksa pc üzerinden kayıt olmamda falan bi sorun olurmu
Eğer güncelleme çok uzun sürerse telefona hiç müdahale etme özellikle çarklarda müdahale edersen sorun çıkabilir onun dışında problem çıkacağını sanmıyorum. Güncelleme telefon üzerinden olacağı için bir şeyin silinmez yine de fotoğraflarını müziklerini bilgisayara depolaman iyi olur- - - Mesaj Güncellendi - - -Şu anda mağazada olan bütün oyun uygulamalar ve daha fazlası 8.1 i destekliyor :)

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Eğer güncelleme çok uzun sürerse telefona hiç müdahale etme özellikle çarklarda müdahale edersen sorun çıkabilir onun dışında problem çıkacağını sanmıyorum. Güncelleme telefon üzerinden olacağı için bir şeyin silinmez yine de fotoğraflarını müziklerini bilgisayara depolaman iyi olur- - - Mesaj Güncellendi - - -Şu anda mağazada olan bütün oyun uygulamalar ve daha fazlası 8.1 i destekliyor :)
hocam dayanamadım yüklüyorum suan ilk yüklenmeyi yapdı simdi 8.1 i yüklicek baya uzun sürüyor ellemiyorum zaten ins bi sorun olmaz lumia 520 kullanıyorum kasma olmaz ins sizin neydi buarada ? :D

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hocam dayanamadım yüklüyorum suan ilk yüklenmeyi yapdı simdi 8.1 i yüklicek baya uzun sürüyor ellemiyorum zaten ins bi sorun olmaz lumia 520 kullanıyorum kasma olmaz ins sizin neydi buarada ? :D

Benim ki 820 :) güncellemeyi ilk yaptıktan 5 dk içinde kasmalar olabilir ama merak etme daha sonra eskisinden de hızlı olacak :D

Son mesajlar