Worpress Tema Arama derdine Son!

Bu konuyu okuyanlar

baates

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba;

Wordpress tema sorununa çözüm üretmek için kurulan sitemizle karşınızdayım. Amacım kaliteli ve güvenli sitelerden ücretli ve ücretsiz temalar paylaşmak. İlerleyen aşamalarda süpriz temalarla sizi şaşırtmak için tüm gücümle çalışmaya devam...

Wpindepo

iyi çalışmalar ve bol kazançlar.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Düşünce güzel ama kullandığın tema berbat ötesi. En kısa zamanda responsive bir temaya geçmen temennisi ile

baates

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba

tema mobil uyumlu eklenti aracılığı ile yapıyor. Düşük modelli telefonlarda responsive bazen kötü sonuçlar veriyor ama harici mobil tema ile daha iyi sonuçlar alınabiliyor. Tema yapımcısı kısa zamanda güncelleme geleceğini söyledi gelmez ise daha opsiyonel bir temaya geçiş yapmayı düşünüyorum.

değerli görüşlerin için teşekkür ediyorum.

iyi çalışmalar.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
merhaba

tema mobil uyumlu eklenti aracılığı ile yapıyor. Düşük modelli telefonlarda responsive bazen kötü sonuçlar veriyor ama harici mobil tema ile daha iyi sonuçlar alınabiliyor. Tema yapımcısı kısa zamanda güncelleme geleceğini söyledi gelmez ise daha opsiyonel bir temaya geçiş yapmayı düşünüyorum.

değerli görüşlerin için teşekkür ediyorum.

iyi çalışmalar.

Envai çeşit mobil uyumlu tema var. Madem depo yapıyorsun kendine kategorisel anlamda bir şeyler yapmanı öneririm. Multipurpose, business, portfolio, blog, magazine vb... O kategoriler, soldakiler bomboş geliyor. Ya da adguard var bende engelliyor. İnsanlar kategorilere göre theme bakarlar kendilerine. Popülerlere göre değil. Başarılar dilerim.

baates

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Türkiyede sınırlı sayıda download teması mevcut ne yazıkki. İlerde gelişim sağlama potansiyelime hedeflerime göre daha gelişmiş özelliklere sahip bir tema kullanacağım.