Workinton hakkındaki düşünceleriniz neler?

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Merhaba arkadaşlar, bu e-postayı şu anda Workinton'un Levent 199 ofisinden atıyorum.

Cc34QOkWAAAXwyc.jpg:large

Workinton'un web sitesine burdan ulaşabilirsiniz: Workinton | İyi Çalışanlar Ülkesi

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
para pul vs bunlar düzelir. yeter ki çalışmak isteyen insanlar olsun. açıkçası pazar günü burdayım ve gerçekten çok verimli çalışmaya devam ediyorum. dur hatta bu anın fotoğrafını göndereyim :)

geliyor.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Yapılacak işin mahiyetine göre extra ofis, çalışan, büro ekipmanları vb. yatırım yapmaktansa bu tip ortamlarda bir masa kiralanabilir ve sizin şirketinize ait bir sabit telefon fax vb. büro malzmeleri verilir. Yani siz bu tip işlemler ve masraflar için ayrıca düşünmez yalnızca en kısa yoldan işinize odaklanırsınız. Kesinlikle desteklediğim bir sistem. Umarım yaygınlaşır ve insanlar modern çalışma ortamları ve aldıkları hizmetler ile daha verimli olurlar.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Yorumlar süper @eSa Bakalım, yakında güzel haberler veririz inşallah.

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Aslında böyle bir ortama ihtiyacım var. İşim internet olduğundan evde çalışıyorum. Kendimizi şartlamışız ya da çevremiz şartlamış; işe gidip gelmek... Evde çalışınca millet beni işsiz sanıyor. Bana bile iş yapıyormuşum gibi gelmiyor nerdeyse.

Amma velakin benim gibi insanlar için fiyat kısmı uçuk. Bursa için söylüyorum 250 liraya küçük bir dükkan kiralayıp bir kaç masa sandalyeyle bu iş kotarılır. Elektrik, internet bağlantısı, yol parası, yeme içme falan aylık 450-500 liraya... ovvv... Vazgeçtim :D

Yalnız üye yorumlarında "KPSS'ye çalışmak için güzel bir ortam." diye bir yorum okudum. KPSS'ye çalışıp devlet memurluğunu hedefleyen bir insanın aylık minimum 650 TL verip ders çalışması bana pek de samimi gelmedi.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
;)Workinton ve benzeri alanlar çoğalmaya başladı. Sanırım bu durum fiyatlara da yansıyacak.

@Kurşun Kalem, ne kadar ödemek isterdin böyle bir yere?

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
insanlara işyeri hizmeti veren bir işyeri!

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
;)Workinton ve benzeri alanlar çoğalmaya başladı. Sanırım bu durum fiyatlara da yansıyacak.

@Kurşun Kalem, ne kadar ödemek isterdin böyle bir yere?

Kişisel olarak benim için bu işin hakkı aylık 300 TL'dir. Bu fiyatı kısıtlı bilgimle tahmini olarak biçiyorum.

Yalnız yukarıdaki mesajı yazdıktan sonra şöyle geniş bir açıdan baktım da, elitlere hitap edip, mekanı kahvehaneye çevirmemek adına fiyat gayet makul geldi açıkçası. Her ne kadar düşmanım da olsa kapitalizme de bu yönden hak veriyorum. Kendimle çok çelişen bir adamım vesselam...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
bu konu için kendileriyle de görüşeceğim bakalım. onların da bu fiyatlandırmaları yaparken mutlaka kendi bilgi birikimleri vardır.

andonyadis04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok verimli bir proje olabilir gerçekten amacına uygun kullanılırsa :)

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Güzle bir proje. TAA'nın incelemesini izlemiştim. Ortam insana çalışma isteği uyandırıyor.

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Yalniz para vermeden de calisilabiliyor diye biliyorum. Ofis tutarsan parali. Yoksa laptopunu alip, gidip islerini yapabilirsin.

Remzi Kurcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Son derece mantıklı bir sistem fakat yaptığınız proje biyerlere geldikten sonra işe yarar.

medreruno45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Elazigda vardida biz mi calismadik hakki reis

x105nventeur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galata şubesini kullandım.. Hafta sonları ve iş dışındaki zamanlarda kafelerde çalışmaktansa oldukça verimli bir yer diyebilirim.. Fiyatı biraz pahalı yalnız TEB bankasının müşterisiyseniz ayda bir defa ücretsiz kullanma şansınız var. Denemenizi tavsiye ederim

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
@Workinton Girişimciyi destekliyormuş. Bizde onları desteklemek isteriz. Çin'de ofis açmayı isterler mi?

Türkiye'de var. Amerika'da var. Dünyanın her yerinde iş adamı Çin'e gidiyor. Çin'de neden olmasın?

Bizim hazır girişimimiz varken ( www.FuarGelsin.TK ) ; onlar bize bizde onlara yeni kapılar açarız. Olmaz mı?

Kolay gelsin.
Başarılarınızın devamını dilerim. Şahsen Çin'ce öğrenmek isterim... :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Oturdum düşündüm, yok yahu pahalı. Ben Kadıköy yeldeğirmenindeki kafelerde yaparım böyle işlerimi. Ucuzdur, sakindir falan. Herhangi bir kafede aksama kadar istediğin gün otur kimsenin dokunduğu ettiği yok. İki kişi 50 lira bırakıp çıkıyoruz kahveydi çaydı derken, beni tatmin ediyor şahsen. Şimdi yeldeğirmenindeki ortalama bir kafeyi bırakıp kasten bunlara gider miyim? Yok asla. Hani anca "Vay babasını yiyeyim adam mı sekuyorlar" dediğimiz Levent, Maslak çevrelerinde takılmam gerekirse belki gideri var ama diğer yerlerde gerçekten de pahalı geldi. Hoş adamların amacı beni çekmek değil zaten, maaşı olan adama da kelle başı günlük 50 lira koymaz.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
kaç para ulan bir workintonda çalışmak kaç para ha?