Soru WordPress siteme nasıl başka bir siteden yazı çekerim?

Akaan10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar arkadaşlar size bir sorum olcak. Benim bir tane sitem var bu siteme başka bir sitede yazan yazıyı güncel bir şekilde çekmek istiyorum yani oradaki yazı güncellenince benimkinde de güncellenecek bunu nasıl yapabilirim?

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Birincisi bu kanunen suç. Hem de alenen hırsızlık. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu tarafından şahısların ceya firmaların yazı ve türlü içerikleri korunur. Cezası dudak uçuklatam bir tazminat olur.

Akaan10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Birincisi bu kanunen suç. Hem de alenen hırsızlık. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu tarafından şahısların ceya firmaların yazı ve türlü içerikleri korunur. Cezası dudak uçuklatam bir tazminat olur.
Kâr amacı güden bı site değil zaten arama motorlarında kapalı sadece kendim için nasıl yapabilirim

Akaan10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Nasıl localhost a yayınlanan bir şey yasal olmama gibi bir durumu var. örneğin o günkü bitcoin in değeri girip bakmak için (örnek) bunun hiç bir zararı olmaz sadece ben görürüm

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
siteme başka bir sitede yazan yazıyı güncel bir şekilde çekmek istiyorum yani oradaki yazı güncellenince benimkinde de güncellenecek
Buradaki niyetiniz hırsızlık. Başka herhangi bir açıklaması yok. Dahası cezası da büyük. Gerçekten büyük. Şahsen biri benim yazılarımı alsa direkt olarak avukatıma havale ederim. Alacağım tazminatla uzun bir müddet güzelce yaşarım.

örneğin o günkü bitcoin in değeri girip bakmak
Bunu başka türlü de yapabilirsiniz. Benzeri şurada anlatılmış: PHP İle Güncel Döviz Kuru Çekme Sınıfı | Kişisel Bilgi Paylaşım Blogu

Akaan10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Buradaki niyetiniz hırsızlık. Başka herhangi bir açıklaması yok. Dahası cezası da büyük. Gerçekten büyük. Şahsen biri benim yazılarımı alsa direkt olarak avukatıma havale ederim. Alacağım tazminatla uzun bir müddet güzelce yaşarım.

Bunu başka türlü de yapabilirsiniz. Benzeri şurada anlatılmış: PHP İle Güncel Döviz Kuru Çekme Sınıfı | Kişisel Bilgi Paylaşım Blogu
Bu bi örnekti o aldığını bile anlamaz ve bu insanlara açık olmadığı sürece yasal. bir sürü muhasebeci web sitelerden excel e veri çekiyor ve her yerde anlatılışı var yasal olmasa veri seçenekleri kısmına zaten eklemezdi Microsoft

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Lakin o veriler bizzat eseri yani yazıyı hedef almıyor. Sizin niyetiniz başka. Ha evet. Yasallık bir şeyi yok yayımlamadıüınızda, yasal veya değil denilemez.

Akaan10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Lakin o veriler bizzat eseri yani yazıyı hedef almıyor. Sizin niyetiniz başka. Ha evet. Yasallık bir şeyi yok yayımlamadıüınızda, yasal veya değil denilemez.
Tamam bende zaten yayimlamicam diyorum? nasıl yapılacağını biliyormusunuz zaten benimkinde yazı yi hedeflemiyor ordan veri almak