Wordpress Fotograf Sitesi Teması

Bu konuyu okuyanlar

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Uzun zamandır, çektiğim fotograflarımı yayımlayabileceğim bir site yapmak istiyordum ve bununla ilgili ilk adımları da geçtiğimiz hafta attım. Çalışmalara başladım, Wordpress'i indirdim ve kurdum. Lakin bana güzel bir fotograf sitesi teması lazım. İlle de ücretsiz olsun demiyorum ama ücretsiz olursa da kaymaklı ekmek kadayıfı olur, tadından yenmez. :D

Tavsiyelerinizi hasretle ve de muhabbetle bekliyorum.

maria2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bunlara bakıp size uygun olanı (ücretli ya da ücretsiz) seçebilirsiniz.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2

Teşekkürler [MENTION=13465]byefsane[/MENTION] güzele benziyor.

Merhaba bunlara bakıp size uygun olanı (ücretli ya da ücretsiz) seçebilirsiniz.

Teşekkürler ama o aramayı ve daha kapsamlılarını ben zaten yaptım. Anlatmaya çalıştığım sizlerin bir yerde görüp hoşunuza giden ve budur dediğiniz neler var?

maria2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler @byefsane güzele benziyor.

Teşekkürler ama o aramayı ve daha kapsamlılarını ben zaten yaptım. Anlatmaya çalıştığım sizlerin bir yerde görüp hoşunuza giden ve budur dediğiniz neler var?

Kusura bakma internetin de bu huyu kötü işte, daha önceden yapılabiliyor ama biz jest ve mimik olmaksızın bunları anlayamıyoruz. Ben daha önce fotoğrafla alakalı portfolyo yapmak için kolları sıvamıştım. Wordpressten bir süre sonra vazgeçmek zorunda kaldım. Çünkü hep daha iyisi çıktığı yetmezmiş gibi hala post mantığında hareket ediyorlar. Bir süre sonra işler yoğunlaşınca ben de portfolyodan vazgeçtim, zaten ben kim portfolyo kim- 10 sene sonra belki dilediğim gibi bir şeyler çıkarabilirim. Peki hiç indexhibit e baktınız mı? Ben denedim ve çok memnun kalmıştım, size de tavsiye edebilirim. Şu an v2 ye geçmiş oldukları için download ve demo bulunmamakta ama eski sürümüne ulaşabilirsiniz.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Rica ederim ne kusuru. Bu arada bu link 'te güzel temalar buldum. Hem benden başka ilgilenen arkadaşlar için de yardımcı olur kanaatindeyim.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bie bilen var mı acaba, bu temalar yıllık mı satılıyor? Bu linkte sayfanın en altındaki fiyat kısmında per year diye bir ibare var. Nasıl bir sistemdir bu, biri aydınlatırsa çok sevinirim.

ÖNEMLİ NOT: Bana bu konuda yardımcı olmayıp da yarın öbürgün "ya [MENTION=81316]Quickly[/MENTION] kardeş; yeni yaptığım web siteme, bizim dükkanın kataloğuna, komşumuz Hilmi Amca'nın torununun ödevine... vs. fotograf lazım, stok fotograf sitelerine para vermeyelim, gel ver şurdan birkaç fotograf, üzme bizi" diyenlere fotograf verilmeyecek ve kendileri tarafımdan üzülerek de olsa üzülecektir. :laugh: :laugh: :laugh: Nasıl bir cümle oldu bu ya :laugh:

skys

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Elegantthemesin sistemi şöyle Yıllık olarak ücret veriyorsun Sonrasında tüm temalarda 1$ ı geçmeyen ücretlerle yararlanabiliyorsun.

http://themeforest.net/ Burda ise temaya bir kere ücret veriyorsun bir daha vermiyosun dostum

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Elegantthemesin sistemi şöyle Yıllık olarak ücret veriyorsun Sonrasında tüm temalarda 1$ ı geçmeyen ücretlerle yararlanabiliyorsun.

http://themeforest.net/ Burda ise temaya bir kere ücret veriyorsun bir daha vermiyosun dostum

Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Affınıza sığınarak bir soru daha sormak istiyorum. Misalen Elegantthemes'e verdim yıllık ücreti. Beğendiğim 10 tane temaya da 10 Amerikan doları verip aldım. Haftada bir değiştirip değiştirip kullanıyorum sitemde. Sene oldu 2013, benim üyelik sürem doldu. Daha önce aldığım temaları kullanmak için tekrar üye olmak zorunda mıyım? Bir de mesela benim aldığım temanın bir üst sürümü çıktı ve benim üyelik bitti. Temamı o sürüme yükseltmek için yine üye olmak zorunda mıyım? Umarım anlatabilmişimdir. Teşekkürler.

skys

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Affınıza sığınarak bir soru daha sormak istiyorum. Misalen Elegantthemes'e verdim yıllık ücreti. Beğendiğim 10 tane temaya da 10 Amerikan doları verip aldım. Haftada bir değiştirip değiştirip kullanıyorum sitemde. Sene oldu 2013, benim üyelik sürem doldu. Daha önce aldığım temaları kullanmak için tekrar üye olmak zorunda mıyım? Bir de mesela benim aldığım temanın bir üst sürümü çıktı ve benim üyelik bitti. Temamı o sürüme yükseltmek için yine üye olmak zorunda mıyım? Umarım anlatabilmişimdir. Teşekkürler.
Üyelik süreniz dolduktan sonrada aldığınız temaları kullanmaya devam edebilirsiniz ve üst sürümü çıktığındada eğer tema sahibi izin veriyorsa ki genellikle veriyorlar kullanmaya devam edebilirsiniz.