Wolfenstein 2009

kadifeyumruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wolfenstein 2009 oyununda bir yerde kaldım. merkezde bir kişi iki elinde de makinalı tüfek var. bir cam perde ile korunuyor. etrafında 360 derece dönen raylar ve bu rayların üzerinde devamlı dönen kuleler var eimde 3 adet tanksavar mermisi ile tanksavar, 3 adet el bombası, elektrikli bir silah , lav silahım ve tüfek ile mermim var sistem 2 rakamlı tuş ile ateş et diyor. evet ateş ederken 2 no' lu tuşa basarak ateş ediyorum yaratık bir iki sendeliyor ancak hem 2 no'lu tuş ile kazandığım yaratığın koruduğu camı geçirgen kılan gücüm gidiyor hemde tanksavar mermim bitiyor. burada çakıldım yaratık tabi beni ödürüyor. bu konuda önerileriniz varsa lütfen......şimdiden teşekkürler

frht_frht

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
E tuşuyla yeşil ekrana geç bence o zaman o adamın üzerinde bire yerlerinde kısmızı bişeyler olucaktır sonra kuvvetli bir silah al ve 2 ye bas ve kızrmızı olan yerlere ateş at bence böle bişey olabilir.

bende bi tankın sürekli ateş ettigi bi yerdeyim tankın yanında bi kamyon var ok orayı gösteriyo gidiyorum ama hiç bir şey yok ben burayı nasıl geçiçem yawww 3 gündür ordayım :S

jeteme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tankı geçemeyen arkadaşım,kamyonun yanından tanka bazuka ile ateş et hepsi bu

---------- saat 23:20 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:15 eklenmişti ----------

oyunun sonundaki adamı geçmek üç aşamayla mümkün sen birinci aşamadasın kalkanı 2 tuşuna basarak geçiyorsun bu doğru ama 2 tuşunu sürekli kullanamıyorsun çünkü enerjin bitiyor bunu halletmek için dönen kulelerin arkasına saklan ve zaten kule seni hem ateşten koruyor hemde enerji kaynagı kulenin üzerinde