Wish'ten laptop alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

coconeitor51

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Arkadaşlar hayırlı akşamlar. Ben kendime ucuzundan iyi bir laptop arıyorum. Oyun oynamayacağım sadece Office kullanabileyim yeter. Araştırdım ve yabancı bir site olan Wish diye bir site buldum. Orada laptoplar baya ucuz. Çakma olduklarını çok belli ediyor ama laptopu ofis için alacağımdan dolayı sorun değil. Sizlere sorum şu:

Wish'ten alışveriş yapılır mı?
Yapılabilirse bir laptop önerisi?
Yapılamazsa nereden alabilirim?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Ben güvenmiyorum. Tavsiye de etmiyorum. Bütçeniz ne kadar bu arada?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arkadaşlar hayırlı akşamlar. Ben kendime ucuzundan iyi bir laptop arıyorum. Oyun oynamayacağım sadece Office kullanabileyim yeter. Araştırdım ve yabancı bir site olan Wish diye bir site buldum. Orada laptoplar baya ucuz. Çakma olduklarını çok belli ediyor ama laptopu ofis için alacağımdan dolayı sorun değil. Sizlere sorum şu:

Wish'ten alışveriş yapılır mı?
Yapılabilirse bir laptop önerisi?
Yapılamazsa nereden alabilirim?
Bence alınmaz.

BTSLover

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam hocam peki. Bir kasa toplarım. Sağol
https://www.hepsiburada.com/hometec...ayar-p-HBV00000WKBUP?magaza=TeknopointBilişim hocam böyle bişey var sadece ofis için ise gerçekten bu yeterli ama ram ve haricen ssd almanız gerekli ben kullanıyorum sadece ofis için ise çok memnunum ssd olarak ise https://www.hepsiburada.com/sandisk...sdssda-240g-g26-p-BD805682?magaza=Hepsiburada aldım tabi ssd yi sürekli atşımanız gerekli ram takviyeside yapın iş bitti saygılarla

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Wishten kesinlikle almayın 7400 tl olan iphone 11 wishte 3500 tl bunun baya örneği var bunda var bir şeylik almamanı öneririm evde hıyar istemiyorsan!