Öneri Bu Laptop Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

CinarTastan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar selam bir laptop buldum benim istediğim oyunları oynatabileceğini düşünüyorum. Üstüne 8 gb ram ekleyecem. Sizce bu bilgisayar bu fiyata alınır mı?
https://www.hepsiburada.com/hp-15-d...magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar hafif oyunlar oynayacam ve internette dolaşıcam. Bu Laptopu kullananlarda varsa bilgi verirlerse çok sevinirim.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Arkadaşlar selam bir laptop buldum benim istediğim oyunları oynatabileceğini düşünüyorum. Üstüne 8 gb ram ekleyecem. Sizce bu bilgisayar bu fiyata alınır mı?
https://www.hepsiburada.com/hp-15-d...magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail

Arkadaşlar hafif oyunlar oynayacam ve internette dolaşıcam. Bu Laptopu kullananlarda varsa bilgi verirlerse çok sevinirim.
Yani bu paraya laptop değmez hocam. Eğer pc yi taşımayacaksanız size masaüstü pc öneririm.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Maalesef hocam taşınabilir bir bilgisayara ihtiyacım olduğu için laptop almak zorundayım
Size önerim 1 tablet iyisinden boosteroid üyeliği (her oyun var steamindekileri veya başka platformlardakileri oynayacağın olmazsa geforce now) gamepad veya mouse klavye. Şimdi baktım yıllık üyelik satılıyor boosteriod de ve 4 euro ya kadar düşüyor aylık 9 euro.

CinarTastan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Size önerim 1 tablet iyisinden boosteroid üyeliği (her oyun var steamindekileri veya başka platformlardakileri oynayacağın olmazsa geforce now) gamepad veya mouse klavye. Şimdi baktım yıllık üyelik satılıyor boosteriod de ve 4 euro ya kadar düşüyor aylık 9 euro.
Anladım hocam ama annemle babam bu olaya çok sıcak bakmıyorlar, yine de çok teşekkür ederim :)

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Anladım hocam ama annemle babam bu olaya çok sıcak bakmıyorlar, yine de çok teşekkür ederim :)
Önemli değil. Bu arada ge force nowda ücretsiz sürüm var bilginize.

Arkadaş ürünü alıcaksa içine windows yüklemesi lazım. Ürün kutudan linux olarak geliyor.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Önemli değil. Bu arada ge force nowda ücretsiz sürüm var bilginize.

Arkadaş ürünü alıcaksa içine windows yüklemesi lazım. Ürün kutudan linux olarak geliyor.
30 TL'ye key alırsın yüklersin zor bir şey değil. Hazır gelen Windows'ların hepsi kasıntı oluyor zaten

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Şu anda elimde 8gb ram olduğundan yeni bir 8gb ram almayacağımdan dolayı 5400 lük bilgisayarı almam daha mantıklı olur ( 8gb ram ekleme yaparak 12 gb ram olucak ) :)
Dual channel avantajını kaybedersin yalnız 4 ve 8 RAM olursa. Acer modeline 8 GB RAM daha eklenebiliyorsa 8+8 RAM daha iyi olur. Birde elindeki RAM DDR kaç ve kaç MHz? Acer kasa tarafında biraz daha kaliteli bir ürün ayrıca. Depolama avantajı da cabası.