Rehber Windows'u nasıl etkinleştiririm?

emoraw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internette bir sürü farklı windows etkinleştirme yolu vardı. fakat hangisinin doğru olduğunu bilmiyorum. yardım ederseniz sevinirim.

Reaksiyon puanı
2
Windows 7 için windows loader veya lisans
windows 8.1 için windows key finder var.
windows 10,11 için kms veya cmd den aktifleştirme.

emoraw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cmd den aktifleştirme kodu nedir? bir bilginiz varmı windows 10 kullanıcısıyım

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,110
İnternette uygun fiyatlı OEM keyler var. Bir kere girdiğinde anakarta gömülüyor.

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
564
Windows 7'yi şuanlık doğru düzgün etkinleştiremezsin. Ya lisans alıcaksın ya da süreyi geciktiriceksin.

Reaksiyon puanı
2
Windows 7'yi şuanlık doğru düzgün etkinleştiremezsin. Ya lisans alıcaksın ya da süreyi geciktiriceksin.
Ben etkinleştirdim rahat bir şekilde windows loaderla ama artık slmgr -rearm kodu bir işe yaramıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

cmd den aktifleştirme kodu nedir? bir bilginiz varmı windows 10 kullanıcısıyım
Bu da kms gibi haberiniz olsun bu videoya bakın: sorun yaşarsanız söyleyin.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
OEM lisans alın hem güvenli hemde uğraşmazsınız.

Asizam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
internette bir sürü farklı windows etkinleştirme yolu vardı. fakat hangisinin doğru olduğunu bilmiyorum. yardım ederseniz sevinirim.
İnternetten key alıp kullanın en iyisi bu yöntemdir ama aldığınız keye dikkat edin OEM beta Retail alın.

İnternetten key alıp kullanın en iyisi bu yöntemdir ama aldığınız keye dikkat edin OEM beta Retail alın.
Keyin ne tür olduğunu öğrenmek istiyorsanız cmdyi açın ve "slmgr -dli" yazın çıkan sonuçta yazacaktır.

Reaksiyon puanı
8,023
OEM keyler zaten çok ucuz. Saçma sapan programlar kullanıp bilgisayarınızı zombi bilgisayara dönüştüreceğinize bir kere alıp güvenle kullanın.

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
564
Şuanda windows loader ile etkinleştirebilirsin.

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
564
Sonrasında bilgisayarına virüsler için kapı aç. "Ya ben yaptım virüs yok" diyeceksen bi zombi bilgisayar nedir araştırmanı öneririm.
2 tane antivirüs kullandım hiçbirşey yok. Ayriyetten windows loader'ın exesi yer sağlayıcıdır. Sadece Keys.ini dosyasından serial key'leri alır. Key.ini dosyasına kendim baktım. Birüsürü lisans anahtarı var. Bilgisayarını etkinleştirdikten sonra windows loaderi silebilirsin.

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
140
En garanti ve temiz yöntem güvenilir sitelerden key alıp kullanmak. Kesinlikle kms ve türevi yöntemleri önermiyorum.

Reaksiyon puanı
2
2 tane antivirüs kullandım hiçbirşey yok. Ayriyetten windows loader'ın exesi yer sağlayıcıdır. Sadece Keys.ini dosyasından serial key'leri alır. Key.ini dosyasına kendim baktım. Birüsürü lisans anahtarı var. Bilgisayarını etkinleştirdikten sonra windows loaderi silebilirsin.
Hocam windows 7 yi etkinleştirsem sorun olurmu windows loader ile?

kaliuchis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hangi windowsu kullanıyorsun (7,8,8.1,10,11) ve (home,pro, single language) neden bunları belirtmiyorsunuz anlamıyorum.

Windows 10 Home Activation.bat eğer windows 10 home sürümü kullanıyorsan bu dosyayı indir yönetici olarak çalıştır ve pc yi yeniden başlat ben bu şekilde aktif etmiştim pc iyi

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
8,023
Ahahah öyle olsun. Adam akıllı 1 tane virüs programı bile yeter o virüsleri görmeye.

JS31

Unreal Engineer
Reaksiyon puanı
52