Windows7 ekran kartı driver ı 37gb yer kaplıyor

jigsaw28

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bir sorunum var benim bir tane notebook var win7 işlemcili ben normal bilgisayara bakarken kapattım ertesi gün açtım bir baktım harddisk c:/ full dolu sonra dedim bu kadar yer kaplayan şey ne bilgisayarda diye aramaya koyuldum sonra bir baktım program ekle kaldıra intel ekran kartı programı 37gb diyor sonra işte kaldırdım driver ı sonra bir daha kurdum baktım bu sefer 37gb demiyor normal değer var ama hala harddisk dolu
bu arada nod32 2.7 kullanıyorum virüs müdür nedir bilemiyorum yardım edin:(:unsure:

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Google a iobit yaz arat iobit sistem care 3 ü indir tarat defrag benzeri birkaç işlem ve reg temizliği yapiyor. Büyük ihtimalle ise yarayacaktir

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Tipik bir virütik hareket bu. Sistemi başka antivirüslerle taratmayı dener misiniz? Örnek kaspersky ile

jigsaw28

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=161482]ewrecca[/MENTION] teşekkür ederim dostum bakacağım hemen bu programın " iobit sistem care 3" bulamadım ama bu var "Advanced SystemCare 3" aynı değil mi bu ikisi?

---------- Post added at 23:14 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

[MENTION=81020]POWER[/MENTION] dostum pc'nin özellikleri düşük 1gb ram ile yapıyorum bu işleri o yüzden zor oluyor kasılmalar falan ama karspersky yükleyip taratacağım yine o da aklıma gelmedi değil.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Akşam başlat 1-2 saatte bitirir zaten. Sistemi kasacak bir şey açık bırakma yeter. Verilerinin güvenliği için çabucak çözmen gerekli bu sorunu.

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Evet o büyük ihtimalle düzelteceksin ama virüs se bile sana bunu söyler yanlız temizliyor dese bile tam adam akıllı temizlemez. Norton gibi bişeyler tartarsın virüs çıkarsa dediğim gibi virüs değildir bence
[MENTION=161482]ewrecca[/MENTION]o teşekkür ederim dostum bakacağım hemen bu programın " iobit sistem care 3" bulamadım ama bu var "Advanced SystemCare 3" aynı değil mi bu ikisi?

jigsaw28

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=81020]POWER[/MENTION] sağ ol dostum en iyi çözümlerden birisi o olacak ama bilgisayar öyle böyle değil baya donuyor hiç bir şey kullanmıyorken bile (yani ben açmadan kendiliğinden başlayan programlar ile) fiziksel bellek %55 %60'lar da geziyor neyse bakacağız çaresine
[MENTION=161482]ewrecca[/MENTION] teşekkür ederim bu yöntemi de deneyeceğim.

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
O yazılımın bellek temizleme ve boşaltma işlevinde var o kısmınida incele
[MENTION=81020]POWER[/MENTION] sağ ol dostum en iyi çözümlerden birisi o olacak ama bilgisayar öyle böyle değil baya donuyor hiç bir şey kullanmıyorken bile (yani ben açmadan kendiliğinden başlayan programlar ile) fiziksel bellek %55 %60'lar da geziyor neyse bakacağız çaresine
[MENTION=161482]ewrecca[/MENTION] teşekkür ederim bu yöntemi de deneyeceğim.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Rica ederim. Zaman kaybetme indir kur deneme sürümünü aktif et tarat temizlesin <:)