windows7 de çözemediğim bir sorun ?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
merhaba arkadaşlar windows7de daha önce hiç ama hiç gelmeyen bir şey oldu son 2 gündür farkındayım bunun

youtube*da küçük ve orta büyüklükteki herhangi bir videoyu izlerken hiç bir sorun yok işin tuhafı videoyu tam ekran yapınca pcde inanılmaz bir kasma video çubuğunun dolmasına rağmen takıla takıla ilerlemesi tabiki bu sorun için gerekli ccleanar olsun benzeri diğer programlarla geçmişi temizlememe rağmen sorun aynı tüm tarayıcalarda denedim mozilla chrome safari v.s. hepsinde aynı videolar takılıyor ben bu işi çözemedim forumumuzun pc profösörlerinden yardım istiyorum

ayrıca pcde kaspersky, avg, bitdefender, panda, norton, eset smartsecurty5 ile gerekli tam tarama işlemlerinide yaptım pc temiz çıktı şuan sadece avg internet securty 2012 kullanıyorum

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Videoda sağı tıklayıp ayarlar diyelim sonra orada ekranı tıklayalım ve oradaki donanım hızlandırma özelliğini devre dışı bırakalım yani oradaki tıkı kaldır..

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Oyun oynarken felan donma oluyormu ?

evet oluyor (ati x1550) kart gerçi bu kartla oyun dönemi çoktan kapandı ama black ops modern warfare 3 bu tarz oyunlarda en düşük seviyelerde rahatça oynadım ama yüksek ve ortaya getirdiğimde seviyeleri donma oluyordu

Videoda sağı tıklayıp ayarlar diyelim sonra orada ekranı tıklayalım ve oradaki donanım hızlandırma özelliğini devre dışı bırakalım yani oradaki tıkı kaldır..

ben bu adamın elini öperim büyüksün dostum sen yaa regeditte kurcalamadığım dosya kalmadı 40 yıl düşünsem o videoya sağ tıklayıp tiki kaldırmak inan aklımın ucundan bile geçmezdi geçmedide ben pcnin derinliklerini kurcalarken olay sağ tıklayıp o zıkkım tiki kaldırmakmış önünde saygı ile eğiliyorum 1080p videolar bile tam ekranda süper akıcı oldu şimdi çok çok teşekkür ederim bide ekran kartına overclock bile yapmıştım kendimden utandım şimdi :)

iyikide konuyu açmışım yoksa ben bu işi çözemeyecektim muratflash sana diycek söz bulamıyorum cidden kaç gündür bu sorunla uğraşıyodum allah hep seninle olsun kardeşim

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
evet oluyor (ati x1550) kart gerçi bu kartla oyun dönemi çoktan kapandı ama black ops modern warfare 3 bu tarz oyunlarda en düşük seviyelerde rahatça oynadım ama yüksek ve ortaya getirdiğimde seviyeleri donma oluyordu

ben bu adamın elini öperim büyüksün dostum sen yaa regeditte kurcalamadığım dosya kalmadı 40 yıl düşünsem o videoya sağ tıklayıp tiki kaldırmak inan aklımın ucundan bile geçmezdi geçmedide ben pcnin derinliklerini kurcalarken olay sağ tıklayıp o zıkkım tiki kaldırmakmış önünde saygı ile eğiliyorum 1080p videolar bile tam ekranda süper akıcı oldu şimdi çok çok teşekkür ederim bide ekran kartına overclock bile yapmıştım kendimden utandım şimdi :)
Yok canım estafurullah eğilmek meğilmek tövbe tövbe.:D Bazı sistemlerde bu sorun oluyor onu devre dışı bırakınca normalleşiyor.. Düzeldiğine sevindim..

Sağol eyvallah rica ederim..:D

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Ne dua aldın be arkadaş. Kendim yardım etmişim gibi sevindim bu dualara :D