Windows xp ye windows 10 yuklenirmi

Windows_7

Profesör
Sistem özelliklerini yaz format atacaksan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarına sağ tıkla gördüklerini yaz veya ss at hizliresim e yükleyip.

senan_pro

Asistan
Selam arkadşlar benim bilgisayar acer m1610 açılşta verifying dmi pool data.... yazıyor donup kalıyor. Tüm kabloları kontrol ettim hiç bir sorun yok boot ayarlarını fabrika ayarlarına geri döndürdüm. Yine aynı hatayı veriyor acaba hdd yi mi değiştirmeliyim?
cd yle de açmaya çalışdım olmadı( boot ayarlarından cd firs boot drive yaptım)
neyi değiştirmeliyim cevap yazırsanız çok sevinirim o yuzden

Yklemeyi dyorum

Windows_7

Profesör
Selam arkadşlar benim bilgisayar acer m1610 açılşta verifying dmi pool data.... yazıyor donup kalıyor. Tüm kabloları kontrol ettim hiç bir sorun yok boot ayarlarını fabrika ayarlarına geri döndürdüm. Yine aynı hatayı veriyor acaba hdd yi mi değiştirmeliyim?
cd yle de açmaya çalışdım olmadı( boot ayarlarından cd firs boot drive yaptım)
neyi değiştirmeliyim cevap yazırsanız çok sevinirim o yuzden

Yklemeyi dyorum

Sen bilirsin

senan_pro

Asistan
Elimde sadece windows 10 cd si var

Ama cd yi takıyorum açmıyor içimde önemli dosya var o yüzden acil açmalıyım bilhisyar tamirci si de kapalı

senan_pro

Asistan
Biz azericemiz asl türk dilidir ve biz de asl türküz türk alfabetinde Ə harfı varfır neden sizde yok nəysə kömək elədiyin üçün çox sağol

senan_pro

Asistan
Məsələn sən indi məni başa düşmürsən elə indi azərbaycan dilində yazıram hə sizin türk dili çox dəyişib( anlamıyosun değil mi?😂)

defacerGLD

Profesör
Məsələn sən indi məni başa düşmürsən elə indi azərbaycan dilində yazıram hə sizin türk dili çox dəyişib( anlamıyosun değil mi?😂)
bizim dilimizde latince harfler var ama çince'yi türkçe harflerle yazsan yine çincedir yani

konuya dönersek win7 yeter sana internetten iso indirirsin