Windows XP Sertifika Hatası

Bu konuyu okuyanlar

Mehmetbhfa10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle herkese merhaba. elime eski bir pc geçti. Bu Pc ye Windows Xp formatı attım. internete bağlanmada herhangi bir sorun yok , google açılıyor aramada yapıyor ama nerdeyse hiçbir siteye giremiyorum (youtube vb.). Sertifika Hatası veriyor. Kullandığım iso da sorun olabileceğini düşünüp başka bir iso ile format attım ancak bir farkı olmadı. Windows 7 denedim ancak o hiç format dahi atılmıyor. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Öncelikle herkese merhaba. elime eski bir pc geçti. Bu Pc ye Windows Xp formatı attım. internete beğlanmada herhangi bir sorun yok , google açılıyor aramada yapıyor ama nerdeyse hiçbir siteye giremiyorum (youtube vb.). Sertifika Hatası veriyor. Kullandığım iso da sorun olabileceğini düşünüp başka bir iso ile format attım ancak bir farkı olmadı. Windows 7 denedim ancak o hiç format dahi atılmıyor. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim.
İnternet Explorer yerine başka bir tarayıcıya geçiş yapmayı deneyiniz.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Cevabınız için teşekkürler. chrome da da bağlantınız gizli değil hatası verdi.
Bu hata genellikle sizinle ilgili değildir SSL lisansları ile ilgilidir detaylı bilgi isterseniz aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Öncelikle herkese merhaba. elime eski bir pc geçti. Bu Pc ye Windows Xp formatı attım. internete bağlanmada herhangi bir sorun yok , google açılıyor aramada yapıyor ama nerdeyse hiçbir siteye giremiyorum (youtube vb.). Sertifika Hatası veriyor. Kullandığım iso da sorun olabileceğini düşünüp başka bir iso ile format attım ancak bir farkı olmadı. Windows 7 denedim ancak o hiç format dahi atılmıyor. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim.
Firefox kullanmanız gerekmekte hocam

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
firefox kuramadım . sse2 destekli bir işlemci gerekiyor hatası alıyorum.
Alın hocam şunu deneyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

yukarda verilen sürümü kurdum
Alın hocam şunu deneyin

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
Hocam sorun tarihte olabilir genelde eski pclerin bios pili bitiyor tek yapmanız gerek tarih ve saati ayarlamak.

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
O hata değil chrome artık windows xp yi desteklemediğinden oluyor bende de oluyor du firefox kurdum onda sorun yok ,chrome eski öldüğünden oluyor