Windows Vista Sp1 Kurulumu - Resimli Anlatım

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
En yeni hizmet paketi ile daha güvenli ve daha yetenekli bir Vista elde edeceksiniz. Windows Vista SP1'in kurulumu ve kullanımı bu galeride. İzleyin.

Daha çok, Windows XP'den hatırladığımız Service Pack (Hizmet Paketi) geleneği, Windows Vista'da da devam ediyor. Bu güncelleme paketi sayesinde en yeni işletim sistemi, hem daha güvenli hale geliyor hem de daha kullanışlı oluyor. Aşağıdaki galeride, adım adım Windows Vista SP1 kurulumu anlatılıyor. Kurulumdan sonra gelen yeni özellikler de galeride mevcut. Hatırlatalım; Windows Vista SP1'in Türkçe sürümü henüz elimize geçmiş değil.

İzleyin

:: Yeni paket hakkındaki görüşlerinizi alalım.

Bilgi için: Microsoft
SDN – http://shiftdelete.net

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Servis paketleri hernekadar da uretici icin bir eksi gibi gorunse de, onlara olumsuz bir izlenim verse de acikcasi isletim sistemi icin vazgecilmez ve cok yararli bir gereksinimdir.zamanin en iyisi bile olsa, zaman gectikce duzeltilmeye ihtiyac duyulmakta ve zamana ayak uydurulmaktadir bu sekilde...Eksikler giderilmis, aciklar kapatilmis ve daha stabil bir hal almis olunmaktadir....Gelsin SP`ler....Bunda bir kotuluk yoktur arkadaslar......Kusursuz bir yazilim yoktur :p:p:p:p:p

AtakaN

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ya bu xpnın servıce packlerındne farklımı banamı ole geldı
format atmıs gıbı temızlıyor tum pcyı yanlıs anlamadıysam resım 8de upgrade secenegı var ama custom olarak yenıden kurmayı onermısler

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Artık çıksada bizede verilse..