Windows update

Bu konuyu okuyanlar

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu sabahtan itibaren bilgisayarımda nedeni ni bilmediğim bir şekilde aşırı yavaşlama aşırı kasım kasım kasılma,bilgisayarı kapatı tıkladığım zaman bekleme modunun görünmemesi,interneti msni veya herhangi bir programı veya klasörü açtığımda açılan sayfanın titrek ve ağırlaşması ve en önemlisi window update yapamamam(internet sayfasıda açılmıyor,denetim masasındakide uygulama yok diyor)...feci bir durum resmen agresif ve depresif bir halde saatlerdir çaba gösteriyorum...bir fikri olan varsa şu kardeşinizi sevindirsin lütfen

Hereke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşletim sisteminiz nedir?
Sistemi yeni mi yüklediniz?
Sürücüler doğru yüklenmiş mi?
İyi çalışan bir sistem sonradan bozulduysa, yeniden başlattığınızda aynı şeyi yapıyor mu? Virüs bulaşma ihtimalini gözden geçirin. Son yüklediğiniz program veya sürücü güncellemesi gibi işlemleri geri almayı deneyin.

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
amd ama sistemim uzun zamandı rvar makinam yen i sayılır.defalarca reset attım zaten.bi çok porgramı kaldırdım bi çok defa tarama yaptım ama nafile..bu problem format çözülmez mi yaw??hala bekleme modu görünmüyor

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
virut.o virusu girmiş. önce Xsoft ile temizleyin sonra bir antivirus programıyla temizleyin.

Melih_78

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim Aynı Yavaslama Bendede Var Bilgisayar Kaplumbağa Gibi. pc nin Acılmasını Bi Kenara Bırak Google Bile Zor Acılıyor. Nedendir Bende Anlamadım. Pc daha Yeni. 1 ay olmadı.

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Virüs girmiş olabilir.Siz yinede ccleaner ve tuneup utilities ize temizleme yapın disk birleştirme yapın..

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Eğer taskbar saklanmışsa trojan spyware yada virus gibi şeylerden şüphelenmek gerektir.
Registry den taskmanager ı geri getirmek mümkün.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
at formatı kurtull =) benim canım sıkıldıkça, sistemim yavaşladıkça sık sık yaptığım nacizane eylem :D