Windows telefon alıcam

Bu konuyu okuyanlar

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Tavsiye etmem.Bir süre Lumia 1320 kullandim ancak aplikasyon olarak beni çok üzdü.
Öncelikle Instagram yok,daha doğrusu var ama Beta sürümü var ki onda da DM yok.Kiasacadi Google dan girdiğin istagramdan bir farkı yok.
Bilmiyorum ilgileni misin ancak İos ve Android'de popüler olan uygulamaların neredeyse hiç biri WP de yok.

Yine de alacağım diyorsan Lumia 925 e bakabilirsin.

~ KaanCK ~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Windows telefon şiddetle önermem.

Bütçenizi söylerseniz daha çok yardımcı olabiliriz.

İbrahim ilhan

Asistan
Reaksiyon puanı
59
peki s7 edge alsam ? o nasıl çünkü 2 sinin arasında kaldım ve tasarım olarak WP hoşuma gitti

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Windows Phone battı artık Microsoft bile fişini çekti, Android ve iOS kaldı.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Şu an piyasada WP' li telefon yok maalesef. 4 sene Lumia 820 kullandım bu telefondan ve sistemden aldığım hazzı ne android ne de şimdi kullandığım İOS verdi. Mağaza desteği devam etmediği için sistem ilerleyemedi ve Microsoft desteğini çekeli çok oldu. Şu an piyasada WP işletim sistemli telefon bulmakta zor. Tekrar geri gelse düşünmeden zaten alırım.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Şu an piyasada WP' li telefon yok maalesef. 4 sene Lumia 820 kullandım bu telefondan ve sistemden aldığım hazzı ne android ne de şimdi kullandığım İOS verdi. Mağaza desteği devam etmediği için sistem ilerleyemedi ve Microsoft desteğini çekeli çok oldu. Şu an piyasada WP işletim sistemli telefon bulmakta zor. Tekrar geri gelse düşünmeden zaten alırım.
Artık tamamen üretimden kalktı ve Microsoft bile fişini çekti WP'nin. Lumia 520 gibi giriş seviyesi bir cihaz olmasına rağmen WP bana Android'den daha iyi gelmişti. Şimdi Android kullanıyorum bir keresinde "Google Play hizmetleri durduruldu" diye telefonu kullanılamaz hale getiren bir hata yüzünden durduk yere telefonu formatladım. iOS olarak sadece iOS 6.1.6 çalıştıran bir 4.nesil iPod Touch 8 GB var onun da dokunmatiğinin sol kısmı basmıyor hiç bir uygulama yüklenmiyor rafta duruyor öyle.

~ KaanCK ~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Samsung M10 önerebilirim babamda aynısı var güzel bir telefon yeter sana.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Samsung M10 önerebilirim babamda aynısı var güzel bir telefon yeter sana.

Babamda var bu telefondan ve J7 2016'dan bile çok kasıyor bence giriş seviyesi olarak alınabilir.

Wercent_24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Gordugum bi kiside windows telefonu vardi alip inceledigimd3 bi *** yaramadigini dusundum bilgisayarlari daha kaliteli wp onerlmez bir telefon internetin olsa %75i bosuna

Ayponeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Aslında çok akıcı bi telefon çok hoş ama uygulama desteği bitti o devir kapandı artık alırsan 3310 gibi kullanırsın alo alo

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Windows 10 ARM ile Windows 10 kullanabilirsiniz.
Bunu yapmak için yalnız doğru bir şekilde adımları yapmak gerekiyor ama telefon diye bir şeyde kalmıyor. Sırf tablete dönüşecek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu zamanda Windows Phone telefon alınmaz. Ha birde zaten desteği bitti, ne yapacaksın? Sırf alo için de alacaksan çok pişman eder seni.

tahareno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Alma,

Bu zamanda WP almak yerine huawei in eski 1000tl olsn telefonlarından alabilirsin y6 önerim.