Windows Phone 8.1 Yükselişe Geçti!

Bu konuyu okuyanlar

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Windows Phone 8.1 Yükselişe Geçti!

Windows Phone pazarına yönelik yeni bir araştırmanın sonuçları yayınlandı. Windows Phone 8.1'in payını giderek artırdığını ortaya çıkaran çalışma ilginç sonuçlar ortaya koyuyor.
Windows phone 8.1 i kullanma firsatim olmadi ama samsung ativ s kullanirken windows phone 8 den gayet memnundum. Yazilim ve pil konusunda cok iyi bir telefondu.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Aynen, Windows Phone işletim sistemli telefonlar yazılım ve pilde çok iyi. Kısa vadede bir şey olmaz ama uzun vadede pazar payı çok artacaktır.

Şu günlerde yoğun çalıştığım için telefonla uğraşacak vaktim olmadı ve Lumia 1020 ile şarjın 5. gününü doldurdum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eski surume geri dönme imkanımız varmı ?

bugrabugra001

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aynen, Windows Phone işletim sistemli telefonlar yazılım ve pilde çok iyi. Kısa vadede bir şey olmaz ama uzun vadede pazar payı çok artacaktır.

Şu günlerde yoğun çalıştığım için telefonla uğraşacak vaktim olmadı ve Lumia 1020 ile şarjın 5. gününü doldurdum.

5.gün tek batarya ? telefonu felanmı kayıp ettın :)

xalpay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende batarya tüm gün zor gitmeye başladı acaba wp 8.1 denmi yoksa 1.5 sene oldu kullanalı acaba süreden dolayımı batarya düştü tam kestiremiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
WP 8.1' i aktif kullanan biri olarak söylüyorum herkese çok ama çok çok iyi bir sistem. 8.1 ile harika oldu sistem çok hızlı kasma donma yok aradığınız her türlü özellik var. Lumia telefonlar bir harika kendime ve eşime aldım çok memnunuz.