Yardım Windows Logo Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Migel Diaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhabalar, Samsung 970 EVO Plus 1TB bir SSD'm bulunmakta. UEFI sistem zaten, anakartım ASUS-X570p fakat durum şöyle.

1. Durum bilgisiyarı açarken bazzen o nokta nokta dönen logoyla açılıyor UEFI sistem olmasına rağmen.

2. Olarak bazen de açılişta hızlı açilıyor. ASUS logosu geliyor sönüyor, direkt ekran geliyor ama bu bazen Windows logosu dönerek açılıyor ve bu gerçektrn sinir bozucu bir durum. Bu konu hakkında yarfıma ihtiyacım var.

3. Olarak her zaman olan bir durum bu yeniden başlat atarken hep bu Windows logosu dönerek açılıyor ve şunu da belirteyim SSD badsector vesaire hiçbir problemi yok. Her şey de güncel.

4. Olarak da bazen sistem kapanırken uzun kapanıyor, mesela kapatıyorum moniyör kapanıyor. Klavye ışıkları 5 7 saniye kadar açik duruyor, kapanma süresini uzatıyor. Sonra ise klavye fare kulaklık ısıkları sönüp sonra kasa kapanıyor ve bu işlem çok uzun sürüyor ve bu hiç normal değil. Bazen ise direkt monitörle klavye ışığı direk sönüp hızlı bir şekilde kapanıyor. Ne yapmam gerek? Bu sorunlar gerçekten bana illetgettirtti
Mesaj otomatik birleştirildi:

@met 35 hocam bakarmısınız