Windows Live Communications Hatası (Çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
windows live communications hatası

Msn'imi açıyorum açıldıktan 3 snye sonra bu uyarı geliyor.

Windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.

Diğer msnimi açtığımda bir sorun olmuyor ne yapmam lazım ? :)

Not: Kendi kendine bırakınca sorun kalmadı :) Bütün arkadaşlara yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Başka bir çözüm yok mu ???

Çünkü saedce 1 msnimde bu olay mevcut ..

Cattivo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"C:\Documents and Settings\bilgisayar adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\msn adresin" dizininin içeriğini silmeyi dene

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Bi sorun daha çıktı puuuff :S gizli klasörleri göstere tıklıyorum ama göstermiyor :S ooffff

burock

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Virüsler senin pc yi talan etmeye başlamışlar sanırım :)

"C:\Documents and Settings\bilgisayar adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\msn adresin" dizininin içeriğini silmeyi dene
Evet en mantıklısı ordaki msnadresinin yazdığı klasörü silmek ...

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
antivirim de sorun var 2 günde olanlara bak yaaaa :( :(

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Nod32 kör birşey bulamıyor. Sanırım wlcomm.exe hata veriyor. Bende de veriyordu 9 u yükledim güncelleme var dedi 9.14 yaptı şimdi sorun yok :)

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Sorun düzeldi arkadaşlar ... :) Bişe yapmadım kendi kendine bıraktım :)

Ecdad25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bendede var ve düzelmiyor ayrıca silmeye çalıştım yine aynı hatadan dolayı silmiyor :S ne yapacağım?????

sting_01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Msn'imi açıyorum açıldıktan 3 snye sonra bu uyarı geliyor.

Windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.

Diğer msnimi açtığımda bir sorun olmuyor ne yapmam lazım ? :)

Not: Kendi kendine bırakınca sorun kalmadı :) Bütün arkadaşlara yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

ya arkadaslar benım msn de de aynı sorun var tekrar kurdum ama degısmedı eskı surumu kullanıyorum onda da goruntu bozuk dıye uyarı gelıyor.yenı surumu kuramıyorum kurdugum zaman hemen uyarı gelıyor kapanıyor ne yapabılırım
yardımcı olun lutfen....

deadLythief

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende aynı hata ile karşılaştım. google'da arama yapınca burayıda gördüm. baktım ama sorun giderilmesi için bi mesaj yok. başka bir yerden buldum çözümü. buraya da paylaşayım dedim görmüşken..kesinlikle oluyor..

MSN 9.0 Da "Windows Live Communications Platform" Hatasi Alanlar Iste Cozumu Bizzat Kendi Uploadimdir.Kendim Tarfimca Denedim Olumlu Sonuc Aldim.

Download:

RapidShare: Easy Filehosting

Rarin icindekiler:
Combo fix programi (Malware Temizleme Araci)
Nasil yapacaginizi anlatan 5 adimlik yazi dizisi ;)

Bu hatayla 1 haftadir ugrasiyorum sonunda cozumu buldum boyle bir olay basina gelen varsa burdan halledebilir 6-7 kere restart attim pcye her şseyi yaptim ayni hata bir daha gelmiyor ;)
http://rapid/

Ulgen26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sizi hemen forumdaki ŞU sayfanın en altını okumaya davet edeyim, sonra olayın geneline bakarsınız..

ivan ve tabiki diğer arkadaşlar gerçekten çok teşekkür ederim ben forumunuza yeni üye oldum ve yaklaşık 1 haftadır yukarıda anlatılan sorunları yaşıyordum. senin tavsiyene uydum. Vee şuan gerçekten hiçbir sorunum kalmadı bu windows live communications hatasına dair... Tekrar teşekkürler...

DILOCAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MSN'IM ACILMIYOR. 8e5e0220 HATA KODU VERIYOR. AMA BASKA ADRESLE ACABILIYORUM. BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ LUTFEN

Nefer34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende aynı hata ile karşılaştım. google'da arama yapınca burayıda gördüm. baktım ama sorun giderilmesi için bi mesaj yok. başka bir yerden buldum çözümü. buraya da paylaşayım dedim görmüşken..kesinlikle oluyor..

MSN 9.0 Da "Windows Live Communications Platform" Hatasi Alanlar Iste Cozumu Bizzat Kendi Uploadimdir.Kendim Tarfimca Denedim Olumlu Sonuc Aldim.

Download:

Rarin icindekiler:

Bu hatayla 1 haftadir ugrasiyorum sonunda cozumu buldum boyle bir olay basina gelen varsa burdan halledebilir 6-7 kere restart attim pcye her şseyi yaptim ayni hata bir daha gelmiyor ;)
Arkadaşım Teşekkürler, Ben Bu Hatayı Düzeltmek İçin 2 Kere Msni Sildin[Tüm Msn Programları plus vs.], 1 Kerede Format Attım Gitmedi.
Güzel Paylaşım Yapmışsın Teşekkürler.

reL00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yine reL00 Bşardıı ehehe

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

İndirmeyen pişman olur vala kendi uploadım arkadaşlar

herhangi bi virüs trojan yoktur

BURADAN TROJEN VE VİRÜS LERİ RARLARIN İÇİNE KOYAN ARAKADAŞLARA SESLENİYORUM ALLAH BELANIZI VERECEK:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

uyducu engin_22

Asistan
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar ben sorunu arştırıp çözdüm diğer arkadaşlarda yararlansın olay windowsun temasından başka tema kullanıyorsanız sorun bundan kaynaklanıyor temanızı windows xp teması seçin olay tamam msn son sürümü güle güle kullanın başka hiçbir şeyle alakası yoktur saygılar program ayarla falan alakası yok tuzağa gelmeyin:)))

uyducu engin_22

Asistan
Reaksiyon puanı
5
bunu bilmeyen arkadaşlar içinde masaüstüne herhangi boş bir yere sağ tıklayın özellikler i seçin açılan pencerde görünüm sekmasini tıklayı ordan pencere ve düğmelerden windows xp stilini seçin tamam deyin sonra msn yi açıp kullanın saygılar

hardpilot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler aynı hata bendede var silip tekrar yukledim o dediiniz belgeyi silmeyi denedim pc yi kapatıp actım güncelledim kaspersky le tarattırdım pcyi ama olmuyo deli olcam biri yardım etsin yoksa pc ye yazık olcak

fixxxer_t

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Download:

Rarin icindekiler:

kardeşim aynı dediğin şekilde uyguladım gayet başarılı şimdi sorunsuz şekilde çalışmaya başladı.. çok teşekkür ederim..

ekinox cedric

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar arkadaşlar bende de aynı sorunlar vardı. Programı kurdum silinmesi gerekenleri sildim hatta ne alakaysa windows xp ye de getirdim ancak sorun çözülmedi daha doğrusu artık hata vermeden direkt açılıyor gibi görünüyor biranda duruyor. Yardımcı olabilecek???

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
vallaha arkadslar bende ıstemeden yanlısıkla yenı surume gecıs ıcın tıkladım.. snra dur dedım yapsın .. yaptı baglan dedım hata verdı aynı sızn kı gıbı :)
sonra kucuk br arastrma ıle zorunlı gecısı onleyen bırsey oldugunu ogrendım ve ben eskı surumu yanı 8.1 ı kullanmaya devam edıyorum :)

uyducu engin_22

Asistan
Reaksiyon puanı
5
vallahi arkadaşlar ben programsız diğer mesajlarımda belirttiğim gib yaptım kullanıyorum inanmayan programlarla uğraşsın saygılar

tugbisim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaslar şu verilen programi yükledim denilenleri yaptim ama fosss yine ayni hata yine ayni hata kafayi yicem yaaaaaaa

kidvcmişel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ComboFix ile nasıl yapılıyor anlamadım bir türlü beceremedim. Bana Ö.M ile detaylı bir şekilde anlatır mısınız ??

fatihdurak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Msn verdiği bu hatayı çözmenin tek bir yolu var C:\Program Files\Windows Live\Contacts buraya girip wldlog.dll dosyasını siliyorsunuz hepsi bu kadar sorununuz çözülüyor saygılar

hakanhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Msn verdiği bu hatayı çözmenin tek bir yolu var C:\Program Files\Windows Live\Contacts buraya girip wldlog.dll dosyasını siliyorsunuz hepsi bu kadar sorununuz çözülüyor saygılar
Kesin çözüm bu!!!!..Diğer yöntemlerin combofix dahil hepsini yaptım yemedi:thumbdown:..Bu dosyayı silince düzeldi:thumbup1:..Teşekkürler arkadaşım..:yes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...