Yardım Windows Geri Yükleme Noktası Takıldı

Bu konuyu okuyanlar

furkansenkus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 saat önce geri yükleme noktasından 10 gün önceye döndüm. Yükleme sürüyor dedikten sonra bilgisayar açılış ekranına geldi ve bir süredir böyle ne yapmam gerekiyor ? Beklemem mantıklı olan mı yoksa takılma durumu falan mı oluştu lütfen yardım edin.
pc.jpeg

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,802
Biraz bekleyin olmazsa kapatıp yeniden açın

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Ne kadar daha beklememi önerirsiniz
Sistem geri yükleme süresi donanımlarınıza göre ve dosyaların büyüklüğüne göre değişir. Bir süre daha beklemenizi tavsiye ederim. Eğer uzun bekleme sonucunda açılmazsa mecburen zorla kapatıp geri açmanız gerekiyor. Pc yi zorla kapatma sonucu windows bozulabilir ve format atmak zorunda kalabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Format atarken disk bölümleme kısmında C diskini silmeden direkt üstüne kurulum yaparsanız windows.old klasörü oluşur ve önceki işletim sistemine ait tüm veriler bu klasöre kaydedilir. Format sonrası bu klasör içinden önemli verilerinizi kurtarabilirsiniz. Windows.old dosyası belirli bir süre sonra kendi kendine silinir veya siz manuel olarak silebilirsiniz.

Format atma durumunda kalırsanız bunu uygulayabilirsiniz

furkansenkus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sistem geri yükleme süresi donanımlarınıza göre ve dosyaların büyüklüğüne göre değişir. Bir süre daha beklemenizi tavsiye ederim. Eğer uzun bekleme sonucunda açılmazsa mecburen zorla kapatıp geri açmanız gerekiyor. Pc yi zorla kapatma sonucu windows bozulabilir ve format atmak zorunda kalabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Format atarken disk bölümleme kısmında C diskini silmeden direkt üstüne kurulum yaparsanız windows.old klasörü oluşur ve önceki işletim sistemine ait tüm veriler bu klasöre kaydedilir. Format sonrası bu klasör içinden önemli verilerinizi kurtarabilirsiniz. Windows.old dosyası belirli bir süre sonra kendi kendine silinir veya siz manuel olarak silebilirsiniz.

Format atma durumunda kalırsanız bunu uygulayabilirsiniz
Formtı şu durumda hangi adımlarla atabililriim biliyor musunuz acaba

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Formtı şu durumda hangi adımlarla atabililriim biliyor musunuz acaba
Başka bir bilgisayar kullanarak format usb si oluşturman gerekiyor daha sonra bilgisayarı usb üzerinden boot ederek format atıyorsun işlem basit bir işlem