Bu konuyu okuyanlar

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Küçük boyutlu hızlıca indirip kurulumsuz kullanabileceğiniz Windows Defender uygulamasını devredışı bırakan arac. Her sistem kurulumundan sonra regedit ile uğraşmamak için hazırladım. Sizin araç kutunuzda bulunabilir buyrun,

VIRUS TOTAL
Antivirus scan for c7d808d38a68d83698f4ae92ebf2568b948186ce6b15a8cffa550dde8ecd3479 at UTC - VirusTotal

DOWNLOAD
İndir Disable exe

SS

1.png

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Aslında Windows Defender'ı devre dışı bırakmanın çok da zorluğu yok ama, emek emektir, bu çalışma için teşekkür ederiz @Samet UCA
Uygulama sadece regedit üzerinde mi değişiklik yapıyor?

EDIT: Uygulama NET Framework 3.5 özelliği gerektiriyor. Eğer yüklü değilse, tepki vermiyor.

Son düzenleme:

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Aslında Windows Defender'ı devre dışı bırakmanın çok da zorluğu yok ama, emek emektir, bu çalışma için teşekkür ederiz @Samet UCA
Uygulama sadece regedit üzerinde mi değişiklik yapıyor?

EDIT: Uygulama NET Framework 3.5 özelliği gerektiriyor. Eğer yüklü değilse, tepki vermiyor.
Evet uygulama sadece regedit üzerinden değişiklik yapıyor. Aslında dediğiniz gibi pek bir uğraşı yok ama ben yine de kurulumlardan sonra tek tıkla bunu halletmek istiyordum.
Proje oluşturulurken framework versiyonunu muhtemelen o seviyelerde seçtiğim için gerektirecektir.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Küçük boyutlu hızlıca indirip kurulumsuz kullanabileceğiniz Windows Defender uygulamasını devredışı bırakan arac. Her sistem kurulumundan sonra regedit ile uğraşmamak için hazırladım. Sizin araç kutunuzda bulunabilir buyrun,

VIRUS TOTAL
Antivirus scan for c7d808d38a68d83698f4ae92ebf2568b948186ce6b15a8cffa550dde8ecd3479 at UTC - VirusTotal

DOWNLOAD
İndir Disable exe

SS

Ekli dosyayı görüntüle 55105
Devre dışı bırakmanın ne gibi yararı ya da zararı var?

mertince

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Windows defender artık baya kötü olduğu için ve yeni gelen virüsleri bulamadığı için onun yerine hiç olmassa küçük bir antivirüs programı kurarak bile daha güvende olabilirsiniz.Kaspersky free öneririm bunun için.Faydaları performansı arttırır boşu boşuna arkada çalışmaz yani. Performansa dikkat ediyorsanız kesinlikle bitdefender yüklemeyin onuda belirtmiş olıyım:D

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Aslına bakarsanız hiç bir zararı yok. Arkaplanda çalışabilir. Ancak ben bazı dosya işlemlerinde problem yaşayabiliyorum. Dosya indirirken yada açarken güvenli olduğunu bildiğim halde hata alabiliyorum. Bu sebep ile engellemek işime geliyor. Hemen akabinde kurduğum bir Anti-Virüs programı ile daha rahat ve daha güvenli çalışabiliyorum.

Son mesajlar