"Windows Başlatılıyor"dan Sonra Ses var Görüntü Yok !!

Bu konuyu okuyanlar

Emcuker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Leptop ta LOL oynarken dondu kapatip açtım Windows Başlatılıyor dan sonra ses var görúntü yok acil yardım edin lütfenn ...

Emcuker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler lütfen bi yardım edin bilgisayar güvenli midda açılıyor ancak normal olarak başlatıldığında ses var görüntu yok(Örn:Skype baloncuk seai geliyor.)

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Görüntü bağdaştırıcısı sürücülerini güvenli modda silip tekrar yüklemen gerekiyor. Ekran kartın paylaşımlı mı ? Ekran kartının marka modelini verir misin ?

Emcuker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abi nerden bulacağım ekran kartı model ismini ?

Emcuker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Görüntü bağdaştırıcısı sürücülerini güvenli modda silip tekrar yüklemen gerekiyor. Ekran kartın paylaşımlı mı ? Ekran kartının marka modelini verir misin ?
Bi el atsan

Emcuker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şimdi iyice gitti mavi ekran hatasî verdi ...

Emcuker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güvenli modda aç. Denetim masasına gir. Nvidia veya amd ile ilgili herşeyi kaldır. Sonra normal windowsta bilgisayarının modeli neyse sitesinden sürücüsünü bul indir.
Program ve Özellikler de
NVidia ve amd ile ilgili hiçbir şey yok ATI var onu da seçince Kaldır yerine Düzenle ve Onar çıkıyor ikisi de gücenli modda islemiyor

Emcuker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Pc ye format attım durum aynı

Emcuker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Windows yüklemeleri güvenli modda yapamiyor diyor guvenli moda da giremiyorum

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Abi pc formatladım ekran gelmediğinden format tamamlabmıyor güvenli moda geçemiyorum Leptop marka model özellikler bunlar HP G62-b16ST Dizüstü Bilgisayar Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği
Bu HP'nin kronik sıkıntısıdır ve temel sebebi fan bakımlarının düzenli yapılmamasından dolayıdır. Format'ı bitirdiğin zaman görüntünün gelmediğini söylemişsin. 8.1 kurmayı dener misin ? Kurduktan sonra internet bağlantını kes AMD sürücüsünü otomatik olarak karşıdan çekip kurmasın şimdilik intelle idare et. Kısa zaman içerisinde fan bakımını yaptır. Isınma sorunu yaşıyor musun ?

Emcuker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu HP'nin kronik sıkıntısıdır ve temel sebebi fan bakımlarının düzenli yapılmamasından dolayıdır. Format'ı bitirdiğin zaman görüntünün gelmediğini söylemişsin. 8.1 kurmayı dener misin ? Kurduktan sonra internet bağlantını kes AMD sürücüsünü otomatik olarak karşıdan çekip kurmasın şimdilik intelle idare et. Kısa zaman içerisinde fan bakımını yaptır. Isınma sorunu yaşıyor musun ?
PC yi aldığımdan beri ısınma sorunu yaşıyorum

Emcuker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abi güvenli moda erişim yok format tamamlanmadı diyor bitmesi için yeniden başlatılacakatır diyor başlatıyor durum aynî

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Sorun kesinlikle çip arızası. Ya tamiri olacak yada değişimi olacak.

exedra44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş ramleri silip geri taktınmı dilini parmağına sürüp sarı pin kısmını çok az ıslat t-shirt 'ünle sil bakalım çalışıomu
bide bataryayı çıkart beklet biraz