Soru Windows 8'Den 8.1 E Güncelleştirme

Bu konuyu okuyanlar

Arxdyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar,Bilgisayarımı windows 8.1 e güncellemek için çok çabaladım (Usb,DVD Kullanmıyorum,elimde yok) formatlar vs. attım ama birtürlü güncelleyemedim bana bi link vs. nasıl yapacağım hakkında bilgi verebilirmisiniz? İşletim sistemim Windows 8 (x64)

Son düzenleme:
Çözüm
Şu sayfayı web tarayıcınızda açın. Sürüm ve dil seçimlerini gerçekleştirerek Windows 8.1 ISO disk görüntü dosyasını indirin.

Home ve Pro sürüm için Windows 8.1'i seçin.
SL (Single Language) için Windows 8.1 Single Language'i seçin.

ISO'ya çift tıklayarak bağlayın. setup.exe dosyasını çalıştırın.

Şimdi Yükle'den sonra Windows Kurulumu ekranında iken "Yükselt: Windows'u yükle; dosyaları, ayarları ve uygulamaları koru." seçimi ile kuruluma devam ediniz. Kolay gelsin.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Şu sayfayı web tarayıcınızda açın. Sürüm ve dil seçimlerini gerçekleştirerek Windows 8.1 ISO disk görüntü dosyasını indirin.

Home ve Pro sürüm için Windows 8.1'i seçin.
SL (Single Language) için Windows 8.1 Single Language'i seçin.

ISO'ya çift tıklayarak bağlayın. setup.exe dosyasını çalıştırın.

Şimdi Yükle'den sonra Windows Kurulumu ekranında iken "Yükselt: Windows'u yükle; dosyaları, ayarları ve uygulamaları koru." seçimi ile kuruluma devam ediniz. Kolay gelsin.

Çözüm
Reaksiyon puanı
8,023
Üstteki yöntem ile yaparsanız sistem çok yavaş çalışacaktır. 20-30TL'ye 8GB flaş alıp sıfırdan 8.1 kurmanız en sağlıklısı.

Arxdyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yap Kardeşim Bence... Ben Yaptım Memnunum Ama Şuanki Bilisayarıma Değil Laptopuma

~Shift Delete Yeni Çalışanı

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu Arada Windows 8.1 e güncelleştirirken bu müziği dinle gaza getiriyor insanı : Bu arada içinde 2-3 tane küfür var youtube yaş doğrulaması yapıyor4 doğrulamadan geç 18 yaşından küçüksen bile
Konuyla hiç farkı yok ama yinede bende zamanında aynı üstteki taktiği yapmıştım **Flashbellek kullanmadan** Memnun olmuştum fakat format atınca geri gidiyor tüm güncelleştirmeler.

Bu arada şarkıda çok fazla küfür içeriyor.

Son mesajlar