Windows 8 türkçe yapabilirmiyim ????

nr6630

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:thumbup1: arkadaşlar slm win 8 hakkında sorum olcak
1- win 8 beta derken ne demek deneme falanmı yani tam windows değilmi
2- win 8 in türkçesi tam olarak nezaman çıkar yani bildiğimiz gibi 7 de direk orjinal TR olarak yüklemiştik işte
3- taban ve arayüz 7 ye çok yakın, fazla bir fark göreniniz oldumu.
4-bunun boyutu 2.8 gb yani microsofttan indirdim sanırım 7 de boyut 2.6 idi yada2.4
5-beta beta :p nedir bu beta. yani tam sürüm çıkınca beta boyutu 2.8 ,ise normal çıkan sürüm 3gb mi olcak betada çıkacak olanın aynısıdır bence ,,.....
6-SON OLARAK ŞİMDİDEN CEVAP VERECEK OLAN TÜM TECRÜBELİ ARKADAŞLARIMI SONSUZ TEŞEKKÜRRRRRRRRRRRRRRRRRR:thumbup1:

ilkercelik1990

Profesör
Reaksiyon puanı
5
1. Beta ya da Beta Sürüm yazılımın ilk sürümündeki sistem testlerinden ve eksiklik testlerinden geçirilmeyi belirtir. Bu sürümde amaçlanan farklı donanımlar altında yazılımı sorunsuz çalıştırmadır. Tüm kullanıcılar tarafından gerçek verilerle test edilen yazılımın test sonuçları, yazılım testçileri tarafından yakından takip edilir. Demo ile karıştırılmamalıdır. Tam Windows sürümü değil.

2.Windows 8′in 2012 yılının Sonbahar’ında çıkacağını öne sürdü.

nr6630

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
EYVALLAH İLGİLENDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER... birde sitelşerin bi kaçında win 8 e şimdiden tr yama çıkmış bile

osmanhasimcan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
windows 8 M3 geliştirme sürümü için türkçe yama kesinlikle yoktur. fakat test sürümü için çoklu dillerde sürüm bulunmaktadır fakat sızdırılmamıştır

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
EYVALLAH İLGİLENDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER... birde sitelşerin bi kaçında win 8 e şimdiden tr yama çıkmış bile

Bu linkteki eski bir sürüm ve Türkçe değil. Windows 8 çıkmış diye bir hevesle kurup kullanmanızı tavsiye etmem çünkü ne tür sorunlarla karşılaşacağınız belli değil. Tüm verilerinizi kaybetmenize sebep olacak bir hatayla karşılaşabilirsiniz mesela, çünkü kuracağınız sürüm henüz beta bile değil aslında. Son olarak bu sürümün son kullanma tarihi var, tam hatırlamıyorum ama Mart 2012 idi çok büyük ihtimalle.

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
dağıtılan sürüm beta deyil diye biliyorum...sadece geliştiriciler için sunulmuştur...

nr6630

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
doğru ozaman son kullnama tarihi bile olan bir işletim yani kurmak riskli ve tam sürümü beklemek e iyisi evet doğru :)))