Windows 8 etkinleştirme

Toreddo'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 8 Pro Media Center orjinal kullanıyorum.Windows kurma keyini etkinleştirmede kullanılmıyor.Bildiğiniz keyleri özel mesaj olarak verebilirmisiniz?

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Şu anda orjinal lisanslı bi sistemin çalışıyorsa Advanced Token Manager ile yedek alabilirsin.Aldığın zaman yine media center bulunan sistemde etkinleşir.Ama yedeği aldığın sistem ile etkinleştireceğin sistem birebir eş olması gerekir.

Windows kurulumundaki keyi istersen gönderdim.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
[MENTION=259893]Strake[/MENTION] media center keyi nerden alıyoduk? :) Bir sitesi vardı sanırım hatırlamıyorum.

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
@Strake media center keyi nerden alıyoduk? :) Bir sitesi vardı sanırım hatırlamıyorum.
Microsoft bi ara kampanya yapmıştı.Şu tarihten şu tarihe isteyen kişilere key verecem dedi.Ama kampanya bitti bi e-posta kutumu kurcalıyım almıştım ama kullanmadım.Bulursam gönderirim.
Emin değilim ama para ile alabilirsin.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Microsoft bi ara kampanya yapmıştı.Şu tarihten şu tarihe isteyen kişilere key verecem dedi.Ama kampanya bitti bi e-posta kutumu kurcalıyım almıştım ama kullanmadım.Bulursam gönderirim.
Emin değilim ama para ile alabilirsin.

Tamam o zaman. Bende vardı aslında ama silinmiş e-postadan. Pek te önemli değil ama. :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Ballı günündesin buldum istersen gönderebilirim.Teklif var ısrar yok.

Doğru diyorsun ballı günümdeyim. Çünkü One Note uygulamasına onu da kaydetmişim zaten. Gerek kalmadı ama teşekkürler. :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Rica ederim.Gerçi o yazılımın bi faydasını da göremedim ya. :)

Kullanmak için sormamıştım zaten, bir ara veriliyorduya orijinal Windows pro olanlara, o nedenle sordum bir an aklıma gelince. :)

Yoksa ona benzer ücretsiz uygulamalar var zaten. XBMC mesela.

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
win8 single language kullanıyorum. bana gönderebilirseniz sevinirim

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Kullanmak için sormamıştım zaten, bir ara veriliyorduya orijinal Windows pro olanlara, o nedenle sordum bir an aklıma gelince. :)

Yoksa ona benzer ücretsiz uygulamalar var zaten. XBMC mesela.
Boş bi zamanımda bende kurayım.Elbet bi işlevi vardır. :)

Arkadaş ne sordu biz ne cevaplıyoruz. :D

Toreddo'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Strake bana gönderebilirmisin , teşekkürler şimdiden

ahmeterkann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Starke kardeşim. Bi zahmet bende korsan Win 8 Pro x64 var. Sisteme neredeyse 5 kere kurup Toshiba Recovery yapıp Win 7 HB x64' e döndüm. Hala daha Win 7 deyim. 8'e geçmeye korkar oldum. Etkinleştiriyorum (Crack ile) 15 gün sonra etkinleştir diye bas bas bağırıyor. Bir zahmet Win 8 Pro x64 Etkinleştirme key ve Media Center key yollar mısın?
Saygılarımla; ahmeterkann