Windows 8.1 Sorunlar Üstüne Sorunlar

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhaba Arkadaşlar Lenovo Z585 laptopumu geçen güncelleyeyim dedim ama keşke güncellemez olaydım. Önceden gayet iyiydi sonrasında ekran kartı ses kartı network kartını güncelleyince garip bi sorun olmaya başladı. Metro arayüzünde böyle gariplikler oluyor. Kendi kendine şekilden şekile giriyor alakasız şeyler oluyor. Aynen böyle :

Acaba sorun ne olabilir yada başkasına da olmuş mudur ??
cevaplarsanız devinirim üstelik sorunlar bununlada bitmiyor. Windows Fotğraf Görüntleyicisi, Media Player felan sorun yapıyor hiçbişey açmıyor. :hammer: :hammer:

diğer programlarıda uyumluluktan Windows 7 ye göre yapmak zorunda kalıyorum ve ben yurtta kalıyorum. KYK Wifi ye bağlanıyorum ama bi türlü doğrulama sayfasına giremiyorum. Herkes giriyor ben öylece sap gibi kalıyorum. Kendi ellerimle de yazıncada girmiyor. Lütfen bilen varsa yardım etsin yoksa bu bilgisayarı kıracam zaten bi daha ki bilgisayarım kesinlikle MSI olacak. Zaten sinir edip duruyo bu !!!:cursing::blushing:

vetteron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1. Deneme-->> 8.1 geçtikten sonra Windowsun da tüm updateleri yaptığına emin ol (bende bu şekilde düzeldi son güncellemelleri alarak)

2.Deneme -->> ekran kartı driver en güncel sürümünü yükle

3.Deneme-->> internet Explorer ->>>Internet Secenekleri->>>Gelişmiş Sekmesin den-->> Hızlandırılmış Grafikler-->>GPU ile görüntüleme yerine Yazılımla görüntüleme sec tamam de yeniden başlat bilgisayarını. (Son caren bu olsun)

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Teşekkürler [MENTION=284966]vetteron[/MENTION] deneyecem dediklerini

dovmee

Super Сasual Dating - Genuine Damsels
Reaksiyon puanı
2
klasık baslat menüsü olarak kullandııgın bir yazılım varmı?
varsa kaldırarak dene

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=92291]dovmee[/MENTION] yok hic bişey yüklü değil

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
8.1 berbat bir şey, regedit ve 3. parti programlar haricinde bir programın windows açılışında çalışmasını henüz sağlayamadım. Ayrıca chromedan facebook video call ne hikmetse yüklenmiyor.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Aynen bende de sürekli hatalar çıkıyor. Nerden gündemlerin bilmiyorum microsoft bozmuş iyice ben cihazı oyun internet için aldım ama simdi internete baglanamiyorum. Xp bile baglaniyo oyun için fena değil ama W 7 ultimate daha iyi. Garantisinin bozulmayacagini bilsem windows 7 ultimate yukleyecem

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Iobitin Driver Boosterdan driverları güncelleyebilirsin

G0LGE

Asistan
Reaksiyon puanı
0
8.1 yükleyerek hatalar kervanına bi kere girmişsin. Kolay gelsin :]

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
İobiti yuklerim ama adam akilli calismadi bile :) artık programlar bile sacmaliyor :) :)

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Tablet bilgisayar telefon hepsine birden girmek kolay değil, pazar payı kaçmadan ortaya karışık bir şey çıkardı olmadı, 8.1 ile başlata benzer bir şey çıkardı gene tutmadı, her haltta yer alacağına işletim sistemi ile ilgilenmeli, ancak maalesef TEK EL olduğu için rakipsiz...

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Mıcrosoft bile kabul ediyor.ocak ayında 8.2 geleceği söyleniyor.ama bu microsoft fanları halen bunun berbat bir şey olduğunu kabul etmiyor.saçmalığın adı yenilik olmuş bu memlette.sadece burda değil.bütün dünya da eleştiriliyor.çıkarın o at gözlüklerinizi.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

windows 8 berbat bir işletim sistemidir.hiç bir zaman vistanın ötesine gidemez.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kutucuk metro filan hikaye.dokunmatik olmayan pc lerde hammalıktan baska bir şey değil.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Gercekten bilgisayarım acı çekiyor ve bende aynı şekilde her açtığımda çocuğu hasta baba gibi ona bakıyorum aciyorum kendi kendime keske o tuşa basmasaydim diyorum

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
heçç bi sorun yok çatır çutur çalışıyor :dirol:

viceroygri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony dizüstü bilgisayar kullanıyorum, içinde orjinal Windows 8 ile gelmişti, 8.1 güncellemesini yaptım, bu sırada grafik kartımın güncellemesini yapmamıştım arada işletim sistemi çöküyordu, üreticinin sitesinde güncellemenin bulunduğunu farkettim ve güncellediğim günden beri bir sıkıntı yaşamıyorum.

Üreticinizin web sitesini dikkatlice kontrol edin, donanımınız için çeşitli güncellemeler olabilir.

Eğer sorun hala devam ederse, ayarlardan Windows'u tamamen sıfırlayın, eğer yine sorunu çözemezseniz donanımınızın tam anlamında destekleneceği güne kadar Microsoft'un sitesinden edinebileceğiniz Windows 8'i kullanın ya da bir GNU/Linux dağıtımına geçin.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Normalde driverlarim gunceldi ama sonra araştırdım bi düşük ekran driveri kurdum. Düzeldi :)

unlovedman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
makine ucuz olsun diye windows 8 pro yerine boş şeyler yüklüyorlar mesala single language gibi ayrıca garantisi bitmez yükle windows 7 pro yada ult yükle sıkıntı yok sadece recovery kısmına zarar verme windows 8.1 pro wmc kullanıyorum süper bence benim makineme göre

tolga9009

Doçent
Reaksiyon puanı
0
windows 8.1 i düzeltmeleri lazım sorun üstüne sorun çıkıyor arkadaş bu böyle olmaz, geçen bende win 8.1 mağazasından asphalt 8 indirdim ama pc im bu oyunu acmadı acilen düzeltmeleri lazım hata üstüne hata, sorun üstüne sorun...

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Açıkçası 8.1 de bir sorun olduğu belliydi sebebi güncellemelerdenmiş demekki.

Son mesajlar