Yardım Windows 8.1 I Ayarlardan Fabrika Ayarlarına Döndürmek, Format Ile Aynı Işlevi Görür Mü?

Bu konuyu okuyanlar

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Arkadaşlar windows 8.1 i ayarlardan fabrika ayarlarında döndürmek format işlevini görür mü?
Bilgisayarımda virüs olduğundan şüpheleniyorum ve bisürü gereksiz dosya birikti flaş diske iso dosyalarını yazmaya fln üşeniyorum windows ayarlarından yapsam bir sorun olur mu?
ve fotoğrafta gördüğünüz sıfırlama seçeneklerinden hangisini seçmem benim için daha yararlı olur? 1. yi mi 2. yi mi
Teşekkürler :)

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    92 KB · Görüntüleme: 65

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,959
Arkadaşlar windows 8.1 i ayarlardan fabrika ayarlarında döndürmek format işlevini görür mü?
Bilgisayarımda virüs olduğundan şüpheleniyorum ve bisürü gereksiz dosya birikti flaş diske iso dosyalarını yazmaya fln üşeniyorum windows ayarlarından yapsam bir sorun olur mu?
ve fotoğrafta gördüğünüz sıfırlama seçeneklerinden hangisini seçmem benim için daha yararlı olur? 1. yi mi 2. yi mi
Teşekkürler :)
Hayır, görmüyor. Sadece dosyaları siliyor. Eğer Windows hasarlı ise düzelmez mesela.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
2 numara işini çok rahat görür benim önerim win 10 kurman lisansın orjinal ise oto olarak lisanlanıyor yazdır usb bir win 10 iso