Windows 7'yi Tek Tıkla İndirin

poweredbyfaruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ahmet arkadaşım CD KEY mevcut mu? nasıl temin edebilirim. sana zahmet yardımcı olursan :))

ademsenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
indirdim şu an kullanıyorum.ilk izlenimlerim çok olumlu.vistada performans yetesiz gelirken donanım olarak windows 7 tam bir donanım dostu.bence microsoft xp nin yerini windows 7 ile dolduracak.internet download manager le 7 saatte indirdim. indirdiğime değdi.benim çok hosuma gitti.

djwolwerine

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben de tavsiye ederim. torrent den indirip kurdum. kullanıyorum 4 gündür. biraz önce girdim key i aldım yasal hale getirdim işi.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Ben vista home premium kullanıyorum.Kendimi aldatılmış gibi hissettim w7 çıkınca...

Ama xp için çıkan vista makyaj programları gibi vista için çıkan w7 eklentilerini kurarım artık.

F-rekans

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ne windowsmuş beee forumu şenliklendirdi...

Anlayan anladı...

Azerbaijan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Burada 32 bit (2,4 GB) Ve 64 bit (3,2 GB) vaR Bunların Farkı Ne Acaba? Hangisini İndirmemi Önerirsiniz? Ve En Önemlisi Bu Dosya 128/128 ADSL İle Ne Kadar Sürede İner Ve 512/512 ADSL İle Ne Kadar Sürede İner? Yardımcı Olup Bu Konuda Beni Bilgilendirirseniz Sevinirim. Bende Evde Dial Up O Yüzden İndirmek İçin Net Kafeye Gideceğim Çünkü Net Kafe`de ADSL VaR Ve Dolayısıyla Da Oradan İndirmem Daha Kolay Olur. O Yüzden Bu Konularda Beni Bilgilendirirseniz Nette Ne Kadar Oturacağımı Hesaplar İşimi Ona Göre Ayarlar İndirir Gelirim...​

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Beta sürümlerden hoşlanmıyorum... Acelemde yok düzgün çalışan bi sistemi şimdi niye bozayımkiii...

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar Burada 32 bit (2,4 GB) Ve 64 bit (3,2 GB) vaR Bunların Farkı Ne Acaba? Hangisini İndirmemi Önerirsiniz? Ve En Önemlisi Bu Dosya 128/128 ADSL İle Ne Kadar Sürede İner Ve 512/512 ADSL İle Ne Kadar Sürede İner? Yardımcı Olup Bu Konuda Beni Bilgilendirirseniz Sevinirim. Bende Evde Dial Up O Yüzden İndirmek İçin Net Kafeye Gideceğim Çünkü Net Kafe`de ADSL VaR Ve Dolayısıyla Da Oradan İndirmem Daha Kolay Olur. O Yüzden Bu Konularda Beni Bilgilendirirseniz Nette Ne Kadar Oturacağımı Hesaplar İşimi Ona Göre Ayarlar İndirir Gelirim...​

128 kbps bağlantı ile 1 saatte 100mb indirdiğini farzedelim. 2,4gb'ı indirmen 24 saat alır kabaca..
512 kbps bağlantı ile doğal olarak bunun 1/4'ü kadar. Yani 6 saat..ama internet kafede tam hız ile kullanamayacağını varsayarsak çok uzar..
En iyisi indiren birisini bulmak veya internet kafedekiler indirmişse onlardan kopyalamak sanırım..

64bit pek kullanılan bir sürüm değil. Henüz tüm programlar buna uyum sağlamış değil bildiğim kadarıyla. 64bit sürümü kullanabilmen için işlemcinin uygun olması gerekli diye biliyorum. Core2Duo ve üzeri gibi..

Azerbaijan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geniş Bilgin İçin Çok Teşekkür Ederim Kardeşim Çok Saol. Ama Sanırım Benim Bunu İndirmeğe Mecalim Olmayacak. Aceba Ne Yapsam? Yaa Forumda Bi Duyuru Yaptım İndiren Arkadaşlardan Biri Windows 7`yi DVD`ye Kaydedip Postayla Azerbaycan`a Bana Yollasın Diye Ama Kimse Yardımcı Olmadı. Ne Yapacağımı Bilemiyorum. Ama Windows 7`yi Çok İstiyorum. Arkadaşlardan Biri DVD`yi Yollasaydı Çok İyi Olurdu Yaa. DVD`yi Postayla Yollamak İnanın Çok Para Etmiyo. Her Kes Çok Para Ediyor Diye Göndermek İstemiyo Her Halde Ama İnanın Bana Türkiye`deki Arkadaşlarımdan Ebru GÜNDEŞ CD`leri Program DVD`LERİ Gönderildi Ve Çok da Az Para Ödediler Postanede... :sorry2:

DogukanDogu84

Profesör
Reaksiyon puanı
9
IDM ile indiriyorum, %12 ye gelince bağlantı kopuyor, 0 KB/Sec oluyor. Bir yardım lütfen, çıldırıcim ya. :)

elci63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm.a arkadaşlar bu 32 bit ne oluyor 64 bit ne oluyor hangisini kuracağız bu konuda bilgim yok beni bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşk...

K46

Asistan
Reaksiyon puanı
0
slm.a arkadaşlar bu 32 bit ne oluyor 64 bit ne oluyor hangisini kuracağız bu konuda bilgim yok beni bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşk...

64 bit olan sadece işlemciniz 64 bit destekliyorsa çalışır.
32 bit olan 1 Ghz işlemci, 1 Gb ram olan her pcde çalışır.

mindiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
32 bit 2 Ghz işlemci ve 512 ram de çalışmaz mı? Ayrıca bu işlemci ve ram de Windows 7 nasıl olur?

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Kararlı sürüme geçene kadar indirmeyi düşünmüyordum ancak çok merak ediyorum bu yüzden indirmeye başladım :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Geniş Bilgin İçin Çok Teşekkür Ederim Kardeşim Çok Saol. Ama Sanırım Benim Bunu İndirmeğe Mecalim Olmayacak. Aceba Ne Yapsam? Yaa Forumda Bi Duyuru Yaptım İndiren Arkadaşlardan Biri Windows 7`yi DVD`ye Kaydedip Postayla Azerbaycan`a Bana Yollasın Diye Ama Kimse Yardımcı Olmadı. Ne Yapacağımı Bilemiyorum. Ama Windows 7`yi Çok İstiyorum. Arkadaşlardan Biri DVD`yi Yollasaydı Çok İyi Olurdu Yaa. DVD`yi Postayla Yollamak İnanın Çok Para Etmiyo. Her Kes Çok Para Ediyor Diye Göndermek İstemiyo Her Halde Ama İnanın Bana Türkiye`deki Arkadaşlarımdan Ebru GÜNDEŞ CD`leri Program DVD`LERİ Gönderildi Ve Çok da Az Para Ödediler Postanede... :sorry2:

Malüm ekonomik kriz....:mrgreen:

K46

Asistan
Reaksiyon puanı
0
32 bit 2 Ghz işlemci ve 512 ram de çalışmaz mı? Ayrıca bu işlemci ve ram de Windows 7 nasıl olur?

Microsoft minimum sistem gereksinimleri olarak şöyle demiş:

Minimum recommended specs call for:

* 1 GHz 32-bit or 64-bit processor
* 1 GB of system memory
* 16 GB of available disk space
* Support for DirectX 9 graphics with 128 MB memory (to enable the Aero theme)
* DVD-R/W Drive
* Internet access (to download the Beta and get updates)

512 ramle belki çalışır ama, sadece çalıştı diyecek kadar çalışır. Performans beklemeyi bırakın, çalıştığına şükredecek kadar çalışır ancak.
Cpunuz açısından sorun yok ama windows7 için ram miktarını 2 Gb seviyesine yükseltmenizi öneririm.
2*1gb ram ortalama 50 YTL gibi bir bütçeyle bu sorunu aşabilirsiniz.

muharrem poyraz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar diyelim ki ben bu windows 7'yi indirdim ve kurdum.daha sonra begenmedim ve silmek istedim,xp'yi silmeden ve yeni format atmadan nasil silerim?yardiminiz ve desteginiz icin simdiden tesekkür ediyorum...

K46

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar diyelim ki ben bu windows 7'yi indirdim ve kurdum.daha sonra begenmedim ve silmek istedim,xp'yi silmeden ve yeni format atmadan nasil silerim?yardiminiz ve desteginiz icin simdiden tesekkür ediyorum...

Harddiskinde C, D gibi kaç bölüm var?

muharrem poyraz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
posta ile cd göndermek yasak arkadasim.farkettiler mi aliyorlar...
Azerbaijan´isimli üyeden Alıntı

muharrem poyraz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hard diskim tek bölüm,160 gb ,fakat pardus yüklemistim 55 gb felan pardus kurulu,ayrica bu windows 7 yi dvd'ye yazdiramiyorum.(benim isim cok galiba) :)

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
posta ile cd göndermek yasak arkadasim.farkettiler mi aliyorlar...
Azerbaijan´isimli üyeden Alıntı
Yanlış anlama ama O arkadaşların Ebru GÜNDEŞ'in Cd'lerini ve PRogram Dwd leri Gönderebiliyorda Neden Windows 7 'yi Dwd e Çekip Yollamıyorlar?

Azerbaijan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış anlama ama O arkadaşların Ebru GÜNDEŞ'in Cd'lerini ve PRogram Dwd leri Gönderebiliyorda Neden Windows 7 'yi Dwd e Çekip Yollamıyorlar?

Bizim Arkadaşlar Bu İşlerden Anlasalar Bi Derdim Yoktu. Onlar Allahtan Nete ADSL`in Kaç MBsi ile nete girdiklerini bile bilmezler. Yeni çıkan windowsu falan nerden bilecekler? Hem o DVD`leri çok uzun zaman önce yolladılar. Windows 7 yeni çıktı henüz. Forumdan bi arkadaş yollayacağına dair söz verdi sağolsun. Çok iyi bi insan...

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bişy sorucam arkadaşlar şimdi benim sistem 2.5 gb ram 120 gb hdd 1.66 gh işlemci hızı
ayrıca intel centrino core2duo işlemci var bu sistem fazlası ile kaldırır sanırım
ama benim disk 2 parca d ve c
c de xp kurulu d ye bu w7 kursam format atmadan silebilirmiyim sonra
çünkü bu laptop yani format atıcm zaman sadece c yi siliyorum oda içindeki barındırdığı acer empowering sayesinde atıyorum cd flan kullanmıyorum
d ye yüklediğim bu win 7 yi slmek istesem nasıl silicem ?

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
silersin tabi..önce Boot menü'den silersin(çalıştır>msconfig>önyükleme'den windows 7 satırını silersin)...sonra da klasörlerini tek tek silersin..tek tük dosyalarda zorluk çıkarabilir.silinmek istemeyebilirler..onlar da fazla yer kaplamaz zaten..ama onları da unlocker ile silebilirsin

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
silersin tabi..önce Boot menü'den silersin(çalıştır>msconfig>önyükleme'den windows 7 satırını silersin)...sonra da klasörlerini tek tek silersin..tek tük dosyalarda zorluk çıkarabilir.silinmek istemeyebilirler..onlar da fazla yer kaplamaz zaten..ama onları da unlocker ile silebilirsin
tek yek dosyaları silmek çok uzun sürmezmi ya bisürü dosya kalsör bırakır o ya

Core Quart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En ıyısı cıkasıya kadar en ıyısı bu bende denemeye deger.En azından kımse denemeden kendı kendıne bır fıkır sabıhı olursun

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
yaw indirirdim ama kota ....
internet cafede indirsem die düşünüorm flash bellek 2 gb nası sığcak
sistemde tam uyuyo he
1,6 mhz,1gb ram .... ahh ahh