Windows 7 Ultimate 64bit Fena Kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

Aoa98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi cidden çok kasıyor bilgisayar açıldıkan sonra 10 dakka bekliyom kendine gelsin diye yine aynı bazen de donuyor neye basıyorsam işlemiyor. Virüs taraması yaptım Eset nod32 ile virüs çıkmıyor. Yardım eder misiniz?

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Evvela bir şeye açıklık getirelim.İşletim sistemi kasma yapmaz.İşletim sistemine uygun olmayan bilgisayar kasma yapar.Bu bir.İkincisi bilgisayar bilgilerini ver bakalım sana uygun sistem hangisi bu iki.En önemlisi de sistem temizleme programları bir işe yaramıyor,bilgisayarında varsa kaldır.Bu üç.Kolay gele.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Görev yöneticisinden kullanım bilgilerini ve hizmetler sekmesinin fotoğrafını ekleyin bir bakalım

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Öncelikle gereksiz başlangıç öğelerini ve gereksiz servisleri kapat. HD Tune Pro ile harddiskinin sağlığını kontrol et veya health bölümünü buraya at harddiskinde arıza olabilir. Sistem özelliklerini yazarsan daha iyi yardımcı oluruz. Ayrıca ultimate çok gereksiz bir sürüm. Home Premium ile aklına gelebilecek her işi halledebilirsin.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
"Program ekle kaldır" dan gereksiz olan programları kaldır. "Msconfig" kısmından PC açılırken gereksiz yere açılan programları da kapat. CCleaner ile detaylı bir temizlik yap. Sık dosya oyun kurup kaldıran biriyse disk birleştiriciyi kullanarak tarat.

Aoa98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evvela bir şeye açıklık getirelim.İşletim sistemi kasma yapmaz.İşletim sistemine uygun olmayan bilgisayar kasma yapar.Bu bir.İkincisi bilgisayar bilgilerini ver bakalım sana uygun sistem hangisi bu iki.En önemlisi de sistem temizleme programları bir işe yaramıyor,bilgisayarında varsa kaldır.Bu üç.Kolay gele.
4 gb ram 1,5 gb ekran kartı intel core 2 duo 1.8 ghz

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Windows 7 Ultimate 64bit işletim sistemini nereden indirdin ?
Ben temiz olmadığından şüpheleniyorum ?