Windows 7 Sürücü Entegre

eskehacettepe

Doçent
Reaksiyon puanı
108
Herkese merhabalar. Windows 7 ISO dosyasına sürücüleri nasıl entegre edebilirim ?

isoya internet driveri eklemek istiyorum formatdan sonra çalışması için masaüstü markası asustek p8h61-mx diğer driverları ben yüklerim isomda internet driveri yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

dışardaki bilgisayarcılar entegre yapıyor bende yapmak istiyorum ileride lazım olur farklı bilgisayarlara format atmak için

moralim bozuldu

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Herkese merhabalar. Windows 7 ISO dosyasına sürücüleri nasıl entegre edebilirim ?

isoya internet driveri eklemek istiyorum formatdan sonra çalışması için masaüstü markası asustek p8h61-mx diğer driverları ben yüklerim isomda internet driveri yok

dışardaki bilgisayarcılar entegre yapıyor bende yapmak istiyorum ileride lazım olur farklı bilgisayarlara format atmak için

moralim bozuldu
Direk Açıldığı Gibi İnternet Olsun İstiyorsan Driverli Windows 7 İsosu Bulup Onu İndirebilirsin

eskehacettepe

Doçent
Reaksiyon puanı
108
yok ben öyle istemiyorum interneti kendim eklemek istiyorum isoya formatdan sonra çalışması icin

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Korsan desteği yok'tur.

eskehacettepe

Doçent
Reaksiyon puanı
108
aynen ben sadece internet istiyorum isoya

öyle zor oluyor

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Yapacak bişey yok neden ise en güncel yükleme zorundasınız.

Reaksiyon puanı
16,118
7 desteği bitti 10 veya Linux Mint kur gerçi Linux Mint kuracak kapatisen yoksa ki yok... ki ben bile herşeyini bilmiyorum.