Windows 7 sorunlar acil yardım

Bu konuyu okuyanlar

ylmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşın pc sine format attık. pc çok kasıyodu formatı güvenli modda attık. bazı sorularım olacak;
1=hiç bir driver ı indirmedim ama aygıt yöneticisine girince ünlem işareti görmüyorum sadece aşağıdaki gibi diğer aygıtlarda sıkıntı var.

2= formatı güvenlli modda attık ekran zoom landı sizce güvenli modda olduğu içinmi ekran büyüdu kişiselleştirden ayarlıyoruz ama yine aynı
3= internet e bağlanamıyoruz

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Bazı arkadaşlar foruma konu açıyorlar sorununu tam olarak ifade edemiyorlar bende öylece bakıyorum bunlar ne demeye çalışıyor diye. Güvenli modda format atmak ne demek ? Ben öyle bişey bilmiyorum banada öğretin.

1=hiç bir driver ı indirmedim ama aygıt yöneticisine girince ünlem işareti görmüyorum sadece aşağıdaki gibi diğer aygıtlarda sıkıntı var.

Burda ne demek istediğini inan anlamadım. Formatı güvenli modda attık demişsin siz bence format atmamışsınız. Yeniden başlatın güvenli modda açılmaz bilgisayar internete bağlanmak içinde wifi adaptörü yada ağ kablosu driveri yüklemeniz gerekiyor

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Güvenli moda girip onu format mı sandınız yoksa? :) Güvenli modda internet bağlantısı olmaz. :)