Windows 7 Side Bar

Bu konuyu okuyanlar

7aner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 yi yeni kurdum, ve ilk olarak UAC u kapattım, diger her kullanıcının yaptıgı gibi :)

ne kadar alakalı bilmiyorum ama Windows 7 de bir turlü sidebar i acamıyorum, ne kadar ugrastı isem, (denetim masasından cok ugrasmak ve baslat menusunden sidebar.exe yi elle acmaya calısmakta dahil) bir türlü goremiyorum sidebar'i.

internetteki forumlara baktım, ceşitli registry girişimlerimde aynı sekilde sonuclandı, sidebar bir türlü acılmıyor.

benden baska bu tur bir sorunla karsılasan oldu mu bilmiyorum ama sidebar ı aktif hale getirmenin bir yolu var mı?

4ReacTiv

Doçent
Reaksiyon puanı
5
UAC ı kapatırsan çalışmıyor.Aç en düşük ayarda olsun öyle çalışır.Microzort yasaklamış :)

7aner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
UAC ı kapatırsan çalışmıyor.Aç en düşük ayarda olsun öyle çalışır.Microzort yasaklamış :)

cok tesekkurler, hala ikisi arasındaki korelasyonu anlayabilmiş değilim ama microsoft bu, genelde mantıksız seyler yapar

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Enable Windows 7 Quick Launch Toolbar
January 29th, 2009 • Related • Filed Under

Screenshots of the new Windows 7 build 7025 have been making their rounds
on the Internet lately which show a quick launch bar in the Windows 7
taskbar.

The quick launch bar looks similar to that of Windows Vista. Here is how you
can enable the quick launch toolbar in Windows 7 build 7000 (the Windows 7
beta build).

Right-click an empty space on the Windows 7 taskbar and select Toolbars > New Toolbar.

Enter the following path: %userprofile%\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

Click on Select Folder

The Quick Launch toolbar should appear.

Right-click the Windows 7 Taskbar again and select Lock The Taskbar from the menu.

Drag and drop the Quick Launch toolbar into the location where you want it to be.

Select Lock The Taskbar again to lock the Windows 7 Taskbar in place

The result could look like this:
windows7_quick_launch-400x107.jpg

Kaynak

Aradığınız şey tam olarak bu muydu?
UAC ü ben de kapattım.
İşte bendeki ekran:
nerozd3.png

Son mesajlar