Windows 7 RC Sürümü Denediniz mi?

Windows 7 RC Sürümü Denediniz mi?

• Denedim, gayet memnunum.

Kullanılan: 166 77.6%
  • Denedim, beğenmedim.

Kullanılan: 11 5.1%
  • Windows 7 mi? Hiç işim olmaz!

Kullanılan: 14 6.5%
  • Son gün 20'si miydi yaa :(

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    214

semih016

Asistan
Reaksiyon puanı
1
denemedim şimdilik işim olmaz resmi olarak final çıksın öyle alırım belki ;)

ubarmen20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence 10 numara olmuş sistemden midir ? bilinmez ama çok hızlı açılıyor pc 45 sanıye bile sürmüyor windows update de harika yok yenıden baslatman gerek yok uyarı ekranı flan gelmıyor ayarı yapıyorsun o ındırıyor yukluyor sonra onay işaretını gosterıyor :D denetim masası cok hos olmus hersey elınızın altında sunada degınmeden gecemıcem ag baglantıları sorun gıder 10 numara chrome ıle nete gırıyorum. ana bılgısayar cozumlenemıyor sonra sayfa goruntulenemıyor dedıgı oluyo ag ustunde unlem cıkıyor ıslem merkezıne gıt sorun gıder benı microsoft.com a gönder dıyosun ayarlarını yapıyor sorunu gıderıyor ve ınternetın geliyor :D KULLANMANIZI TAVSİYE EDİYORUM.

cenk_kusje

Asistan
Reaksiyon puanı
2
rtm kullanıyorum laptopumda çok memnunum.desktop'ta vista var hemen silip bunada win 7 yükleyecem.tavsiye ederim herkese..

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Son günü unutanlar da olmuş sanırım :)

Miroğlu_80

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Microsoft windows 7 rc denedim şuaanda rtm kullanıyorum gayet güzel ve başarılı vistadan kurtulduğuma seviniyorum...

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Microsoft windows 7 rc denedim şuaanda rtm kullanıyorum gayet güzel ve başarılı vistadan kurtulduğuma seviniyorum...

windows 7 rtm kurdum. Sistem olarak vista sp2 nin aynısı. Her şey aynı yalnızca bi başlangıç ekranı koymuşlar bi de mavi tema uydurmuşlar hepsi bu. Driverlar tam olarak hazırlanmamış. Realtek windows 7 driver ı kurdum ses cızırtılı çıkmaya başladı. Tek güzel yanı sisteme windows vistadan daha yüksek puan vermesi ama vistanın puanı bana yeterde artıyor :D

DogukanDogu

Profesör
Reaksiyon puanı
8
denedim, bu sefer olmuş Microsoft. :) Vista rezaletinden sonra Win 7 harika oldu. :)

Enki_

Asistan
Reaksiyon puanı
5
denedim ama güzeldi baya bi ama youtube videolarını izleyemiyordum. adobe birşeyler yapmalı :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ben de RC1 denedim. çok iyi olmuş. hızı gayet tatmin edici. yeni kurulmuş bir xp ile aynı. ama ben dirver sorunu yaşadım. ekran kartı ve ses kartımı bi türlü görmedi. henüz RTM kurmadım. umarım nihayi sürümde driver sorunları çözülür.

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
RTM sürüm çıkana kadar her gün yeni bir sürüm sızdırılıyordu nerdeyse.SDN'yi takip edip de Windows 7'yi denemeyen çok azdır.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Hayatımda gördüğüm en güzel işletim sistemi. Param olursa verip alacağım

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
denedim bi kaç ay önce daemon u çalıştıramadığım için pes09 u kuramadım bu yüzden kaldırdım :D

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
rtm surumunu denedim ama ekran kartı surucusu sıkıntısı yaşadım. ati mobility radeon x1600 ekran kartım var. catalayst mobility 9.3 windows 7 desteği veriyor ama aero desteğini vermiyor. ati surucu guncellemeyide kesti :(. yeni bir surucu çıkana kadar windows 7 ye geçmem sanırım. ayrıca bir çok standartlaşmış donanım için sistemin içersinden driver gelmiyor (örneğin realtek hd audio)

Bende X1200 var destekliyor, ayrica X1650 pro da destekliyor, Aero da kullanilabilir durumda.
Vista suruculerini kurmak yetiyor.

Realtek de cok antika bir model olmadikca destekliyor, desteklemeyen modellerin cogu vista surucusuyle tanitilabiliyor.

:w00t:/|sDn|
/▌
/ \

mephamd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denedim ama yazıcımla ilgili sıkıntım oldu.Yazıcımın driverini bulamadım, xerox phaser 3210. ayrıca hyperlobby sağlam çalışmadı.

Kirk Lee

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadşın PC üzerinde denedim :D iyi işletim sistemi ama Vista RC1'den ders aldığım için önsürüm yüklemiyorum artık... :D

cumalisav02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Windows7 Manyağı bütün donanımların tanıyor. Ama Çok fazla yenilik yok. Yani Xp Gibi devrim yaratmadı.

İSYAN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
3 sürümünü denedim güzeldi ama driver sorunları var en baştada HP yazıcıların, ilerde daha iyi olur diye düşünüyorum..

sakallıoğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ankete oyumu kullanacaktım ama benim oy verebileceğim NET bir şık yoktu. Ben sadece Denemedim. Denmediğim bir şey hakkında yorum yapamam.

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
1 haftadır en son deneme sürümü olan win-7 7600-16385tr(64 bit) yi kullanıyorum.evvelsi gün makinede bi zırıltı yaptı sanırım fan sesiydi.Onun dışında bi problem yaşamadım.Daha öncede 32 bitini kurmuştum ondada bi problem yoktu.driverlara gelince kurarken kendı otomatık olarak tanıdı.Vistanın biraz güncellenmiş hali win-7.Bir kaç yerinde değişiklik var.
>>Sanırım windows, vista ya iyi bir makyaj yaptı.Çünkü onun bir benzeri....

gencts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avermedia analog conexant bt878 tv kartımı bile xp driverlerıyla çalıştırdı :D süpper..

shadowfax_07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Win7 den memnunum. Driver konusunda problem çıkarmadı ayrıca görsellikte güzel. Arada bir kde4 kullanıyorum win7 ile güzel ikili oldular:D

asterix*

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Denemedim ama kullanan arkadaş benide hayranı yaptı resmen. Bakalım ne zaman deneyebilecez? (soruydu bu :D )

namsot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rtm surumunu denedim ama ekran kartı surucusu sıkıntısı yaşadım. ati mobility radeon x1600 ekran kartım var. catalayst mobility 9.3 windows 7 desteği veriyor ama aero desteğini vermiyor. ati surucu guncellemeyide kesti :(. yeni bir surucu çıkana kadar windows 7 ye geçmem sanırım. ayrıca bir çok standartlaşmış donanım için sistemin içersinden driver gelmiyor (örneğin realtek hd audio)

Arkadaşım nerden çıkardınız sürücü desteğini kestiğini. Şuanda 9.8 sürümü var hemde win 7 sürücüleri bile var. İşte aşağıdaki linkten indirebilirsin.
Drivers & Tools | GAME.AMD.COM